Rezultate te kerkimit per termin: +Droga

Total: 9937
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.241Z

Droga ime, droga jote

Nga Skender Minxhozi Me drogën është vështirë të bëhet politikë, pasi vetë politika, e gjithë klasa politike, është deri në fyt me përgjegjësi për këtë që ka ndodhur dhe po ndodh   Ja që edhe droga paska ngjyrim politik, madje partiak! Pas disa javësh, kur kanabisi ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.945Z

PD Droga bllokon integrimin

var fbShare url httpvizionplusalpd-droga-bllokon-integriminsize smallbrbrPer Partine Demokratike droga po pengon procesin e integrimit ne BE Kreu i departamentit te sigurise ne PD Enkeljed Alibeaj ka deklaruar se ne 48 oret e fundit ne Itali jane sekuestruar rreth 4 ton droge nga Shqiperia situate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.557Z

Amanda Bynes e varur nga droga?

Amanda Bynes mund të mohojë sa të dojë që nuk merr drogë, edhe pasi ishte arrestuar për mbajtje të saj muaj më parë. Por shumë raporte bëjnë të ditur se ajo ka përdorur marihuanë dhe sipas medieve amerikane ajo është e varur nga droga. Vetëm javën e kaluar, thuhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.370Z

Droga nga Shqiperia, pranga tre shqiptareve

Tre shqiptare dhe 416 kilograme lende narkotike kanabis sativa, eshte rezultati i nje operacioni te policise italiane te Brindizit ne bashkepunim dhe me Guardia di Financen. Operacioni i koduar "Shqiponja e zeze" eshte zhvilluar mengjesin e djeshem dhe, sipas te dhenave te policise se shtetit fqinj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.375Z

Kosovë, sekuestrohet droga nga Shqipëria

Policia e Kosovës, pas një bashkëpunimi me atë shqiptare, ka sekuestruar një sasi prej 100 kg lëndë narkotike, në komunën e Gjakovës. Lajmin e bëjnë të ditur mediat kosovare, sipas të cilave operacioni nisi ditën e djeshme dhe u mbyll sot me arrestimin e 4 personave. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.282Z

Durres droga kishte destinacion Italine

brbrPolicia e Durresit sqaroi se sasia e hashashit e zbuluar ne portin e Durresit mbremjen e te premtes ishte rreth 450 KG Droga ishte fshehur ne nje kamion i cili udhetonte drejt qytetit italian te Ankones Pas konfiskimit te kanabisit policia arrestoi ne flagrance drejtuesin e mjetit Robert Resuli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.433Z

Droga ne Durres

Shtate persona u arrestuan dhe dy te tjere u shpallen ne kerkim gjate nje operacionit te quajtur “Start” ne Durres. Policia sekuestroi 115 kg kanabis sativa dhe zbuloi dy baza te paketimit te mallit. Goditija u be në autostradën Tiranë-Durrës pranë Urës së Dajlanit,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama