Rezultate te kerkimit per termin: +Dropulli

Meta: total 197 / total_found 197 / time 0.000 / keyword[0] dropulli / docs[0] 197 / hits[0] 241 /
No Pic available
  • 2016-01-18

Vangjel Dule kërkon zgjedhje të parakohshme dhe referendum

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule flet nga Dropulli për reformën në dretjësi, të cilën e konsideron një domosdoshmëri strategjike për vendin. Sipas tij, mungesa e kësaj reforme ka sjellë institucione të pakonsoliduara. Nuk kemi produkt të reformës në drejtësi. Jeta institucionale e poli

PBDNJ, Dule: Ngërçi zgjidhet me zgjedhje të parakohshme e referendum
  • 2016-01-18

PBDNJ, Dule: Ngërçi zgjidhet me zgjedhje të parakohshme e referendum

Reforma në drejtësi Reforma në drejtësi për kreun e PBDNJ-së, Vangjel Dule, është një domosdoshmëri strategjike për vendin. Sipas tij, mungesa e kësaj reforme ka sjellë institucione të pakonsoliduara. Nuk kemi produkt të reformës në drejtësi. Jeta institucionale e politike e vendit

Vangjel Dule: Zgjedhje të parakohshme dhe referendum
  • 2016-01-17

Vangjel Dule: Zgjedhje të parakohshme dhe referendum

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule flet nga Dropulli për reformën në dretjësi, të cilën e konsideron një domosdoshmëri strategjike për vendin. Sipas tij, mungesa e kësaj reforme ka sjellë institucione të pakonsoliduara. Nuk kemi produkt të reformës në drejtësi. Jeta institucionale e p

No Pic available
  • 2016-01-17

Dule Reforma ne drejtesi te zbatohet nga qeveria e re

brbrKryetari i Partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut Vangjel Dule kerkon zgjedhje te parakohshme pas miratimit te reformes ne drejtesi dhe ndryshimeve ne Kodin Zgjedhor Sipas tij mazhoranca e re do te kete detyren per zbatimin e reformes ne drejtesi Dule shprehet kritik ndaj mazhorances dhe opo

Moti i keq, situata e furnizimit me energji dhe masat e OSHEE-së
  • 2015-11-22

Moti i keq, situata e furnizimit me energji dhe masat e OSHEE-së

OSHEE deklaron se pavarësisht kushteve atmosferike, riparimi i defekteve po bëhet në kohëI përditësuarTIRANË, 22 nëntor/ATSH/.- Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) është duke ndjekur me përparësi furnizimin me energji elektrike të të gjithë konsumatorëve nëpë

PROFILI/ Mihal Delijorgji, shkëlqimi, rënia dhe ringritja e një ekskavatoristi, që e nisi karrierën me blerjen e një tanku
  • 2015-11-03

PROFILI/ Mihal Delijorgji, shkëlqimi, rënia dhe ringritja e një ekskavatoristi, që e nisi karrierën me blerjen e një tanku

Mihal Delijorgji është rikthyer sërish në skenë, pas një leje që ai ka marrë për ndërtimin e një pallati në Tiranë. Qeveria nxitoi të deklaronte, se leja atij i është dhënë në kohën e Lulzim Bashës. PD nga ana tjetër e mohon këtë gjë, duke thënë se lejen ia ka dhënë R

Delijorgji, shkëlqimi, rënia dhe ringritja e një ekskavatoristi
  • 2015-11-03

Delijorgji, shkëlqimi, rënia dhe ringritja e një ekskavatoristi

Mihal Delijorgji, ekskavatoristi që bëri miliona nga tregtia e skrapit, arriti që të blinte një tank me 300 mijë lekë, për të futur më pas në dorë tërë metalet e Ministrisë së Mbrojtjes dhe drejtuesit më të lartë të qeverisë, politikës dhe të medieve në disa raste. Si nisi s