Rezultate te kerkimit per termin: +Drras

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.552Z

Prezervativ me dhëmbë kundër përdhunuesve

T mendosh q torturave t epoks s Mesjets u ka ardhur fundi, sht e gabuar. Ky prezervativ sht po aq nj mjet shptimi dhe torture. Ai ka dhmb, ose disa pjes t dala n siprfaqe dhe shrben si mjet mbrojtje pr femrat q mund t bien pre e prdhunimit. Ky prezervativ sht nj shpikje e doktoreshs afrikano jugore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.539Z

Pse Rose e la Jack t mbytej? Regjisori tregon gabimin q bri i revoltuar

E kush nuk ka derdhur lot gjat filmit Titanic, pr t mos thn ka qar me dnes, kur Jack u mbyt. Askujt nuk i besohej q ai djalosh bjond t ishte aq i pafat. Po sa prej jush jan revoltuar kur vite m von kan kuptuar q Jack mund t kishte shptuar nse ngjitej n drrasn ku ishte Rose dhe se vdiq kot s koti. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.326Z

Ngjarje e vrtet

Formular aplikimi pr pun 1. Emr Mbiemr: Enver Hoxha 2. Mosha: Njzet e tet 3. Pr cilin posicion po aplikoni n kompanin ton? N.q.s. sht e mundur pr nj pozicion horizontal. Nse doni nj prgjigje me serioze, un bj far do lloj pune q t jet. Nse do isha n pozicionin e vendosjes s kushteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.956Z

Andrey Arshavin, i dehur i bërë "drrasë"

Mesfushori i Arsenalit, Andrey Arshavin quhej nga trajneri i tij Arsene Wenger si një lojtar top profesional. Por kjo video në vijim pasqyron më shumë për profesionalizmin e yllit të futbollit rus. Arshavin është parë i dehur i bërë tapë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.108Z

"Bohet drrasë" Nicole Scherzinger, ja si kujdeset për të Pajtim Kasami (Foto)

Futbollistit me prejardhje shqiptare Pajtim Kasami, si duket i ec mirë edhe me femra. Së fundmi Kasami është parë në krahët e këngëtares Nicole Scherzinger në Greqi. Madje ata kanë ndarë edhe disa qaste intime, ku janë parë duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.729Z

Hoxhaj largon Hamitin nga misioni në Kroaci

(E plotësuar) Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, përmes një note proteste të pranuar nga autoritetet e Republikës së Kroacisë, është informuar se diplomati Urtak Hamiti, ministër këshilltar në Am

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.326Z

Albatros, shansi i humbur i Bashs

T gjith e din se interpelancat parlamentare jan nj instrument ligjor q prfaqsuesit e popullit ushtrojn n emr t qytetarve, pr t kontrolluar dhe monitoruar qeverin. Megjithat jo gjithmon interpelancat me kryeministrin jan t bazuara n kt sens ligjor apo kushtetues. N shum raste ato shfrytzohen nga ana

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama