Rezultate te kerkimit per termin: +Du +Jour

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.478Z

Reporters sans frontières choquée par l’agression d’un journaliste indépendantNga Reporterët pa Kufij (Reporters without Borders) Le 4 novembre 2009, des centaines de manifestants se sont rassemblés devant le palais du Premier ministre alba

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Reporters sans frontières choquée par l’agression d’un journaliste indépendantNga Reporterët pa Kufij (Reporters without Borders) Le 4 novembre 2009, des centaines de manifestants se son

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.930Z

Kourtney Kardashian sfidon te motren FOTO

SSSAbrASS brbrNe momentet qe mendonit se nuk ka me surpriza nga familja Kardashian Kourtney konkurron motren e saj per te thyer internetin Duke ndjekur te hapat e motres Kim Kourtney shfaqet e zhveshur ne disa foto te kryera ne muajin e nente te shtatzenise se saj vetem pak dite pas lindjes se femi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.062Z

Jolie tërhiqet nga aktrimi, tani vetëm pas kamerave

Aktorja Angelina Jolie së shpejti do të heqë dorë nga aktrimi. Këtë deklaratë Jolie e ka bërë për revistën “Du Jour”, ku është shprehur se dëshiron të angazhohet më tepër në prodhimin e filmave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.992Z

Angelina Jolie heq dore nga aktrimi

SSSAbrASS brbrAngelina Jolie konfirmon se ka ne plan te dale ne pension si aktore qe te perqendrohet ne karrieren e saj si producente dhe krijuese e filmavebrbr brbrDuke folur per revisten Du Jour per te promovuar filmin e saj me te ri Unbroken ylli i cmimit Oscar tha se planifikon te levize pergj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.452Z

Luis Buñuel: Jeta e vërtetë nuk ka optimizëm

"Të harruarit" që riktheu në kinema regjisorin spanjoll, është shpallur nga UNSECO "Memorie Botërore". Tirana i bën sot homazh. E prezanton regjisori Javier Rebollo "Ky film tregon jetën e vërtetë. Nuk është optimist." Prologu i ngjarjeve që ndodhin në Meksiko në vitet pesëdhjetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.055Z

HISTORIA/ Origjina e errët e Ditës së Shën Valentinit: Festa që nisi me rrahje të grave

Dita e Shën Valentinit është një kohë për të festuar romancën, dashurinë e besnikërinë. Por origjina e këtij festivali me ëmbëlsira dhe perëndi dashurie është në fakt e errët, e përgjakshme dhe pakëz e ngatërruar Ndonëse askush nuk ka treguar me saktësi origjinën e saktë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.659Z

Romain Gary apartamenti i vetvrasjes

Luan Rama Nê Ru du Bac kaloj shpesh. Dikur merrja mbesën time nga çerdhja dhe jo rrallë kur kaloja në nr.XXXX ngreja kokên sikur tê doja tê shikoja dikê. Sigurisht, banorin e dikurshëm Romain Gary, edhe pse ai nuk jetonte mê. Dhe atêherê, për pak çaste rijetoja diçka tê kêndshme m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama