Rezultate te kerkimit per termin: +Duam

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.398Z

Duam ujë

Share Dhjetëra qytetarë të Kukësit kanë dalë para Bashkisë dhe Prefekturës për të protestuar për mungesën e ujit të pijshëm, i cili vjen në shtëpitë e tyre vetëm një orë në ditë. Kjo situatë ka tre vjet që shqetëson rreth 30 mijë banore të qytetit, por edhe të fshatrave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.355Z

Rama Duam nje President konsensual

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama deklaroi se forca politike që drejton kërkon një president konsensual, ndërsa theksoi rëndësinë e përmbushjes së Reformës Zgjedhore përpara se Parlamenti të nisë procedurat për zgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.113Z

Duam taksa!!!

EDMOND TUPE"Duam taksa!", "Sa më shumë taksa!", "Rrofshin taksat!", kështu do të thërrasin me entuziazëm të verbër, nesër a pasnesër, anëtarët e Shoqatës së Taksafilëve, e cila do të themelohet së shpejti nga një kolektiv lavdiplotë personalitetesh taksadashëse nën drejtimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.552Z

Anulohet luksi i Berishës/ Qeveria: Nuk e duam helikoperin VIP, duam dy helikopterë për emergjenca

Kur Sali Berisha mbërriti në Paris për të marrë mbështetjen e ish- presidentit Nicolas Sarkozy për të aplikuar për statusin kandidat, u tha se pas vizitës qëndronte një kontratë për pesë helikopterë ushtarakë, që do bliheshin nga shoqëria franceze Eurocopter. Marrëveshja zemë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.957Z

Gaza, Hamasi: Nuk duam lëmoshën amerikane

"Populli palestinez nuk do lëmoshë". Kështu është shprehur një ministër i Hamasit duke ironizuar përpjekjet e SHBA-ve për heqjen e bllokadës ndaj Gazës. "Nuk duam lëmoshën e Obamës. Në Gaza kemi shumë lloje ushqimesh cilësore, mund edhe t'i eksportojmë në SHBA me çmime simbol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.205Z

Grida, duam lakra, jo trangull!

Nga Erjon Braçe Grida, duam lakra!! Po po lakra!! Lakra eshte ajo kokra e bardhe ose e kuqe qe krijohet nga gjethe qe puthiten cipe me cipe e bejne nje koker thuajse te rumbullaket. E di qe ti se di c’eshte, por ska gje. Ne per kete pune jemi te te mesojme dhe ty. E di qe ti as e gatuan e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.534Z

Bushi : Duam mbeshtetjen e tifozeve

Nga Greqia, Kastriot Gjini Alban Bushi, autori i nje goli, nje shtylle, nje asisti dhe nje goli te anulluar ne diten e djeshme u ben te thirrur tifozave ta Apollonit te Kalamarias, qe te mbeshtesin skuadren me teper. Ne nje interviste per nje gazete greke Bushi, golashenuesi me i mire i kombetares

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama