Rezultate te kerkimit per termin: +Duart

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.081Z

Duart me flori të Fevziut dhe duart e një ministri

Në intervistën e djeshme të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, përballë gazetarit Blendi Fevziu, deputeti socialist Erjon Braçe ka vënë re një detaj interesant. Duart e gazetarit dhe duart e ministrit. Sipas Braçes, ndërsa Tahiri i kishte duart bosh, Fevziu mbante një orë florir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.148Z

Kane futur duart

Maskarada e fabrikimit me cdo kusht te Lulezim Bashes fitimtar shpertheu dje ne KQZ me nje fakt sensacional te paturpesise dhe krimit elektoral. Ne kutine e qendes se votimit me numer 1797 u gjend nje flete votimi per kandidatin demokrat qe mbante vulen e qendres se votimit me numer 1801.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.805Z

Duart që kushtojnë 7.8 milion dollarë

Share Në shtëpinë e Gemma Howorth nuk ka asnjëherë diskutim se kush do i lajë enët. Burri i saj gjithmonë e merr përsipër këtë punë për shkak se ajo nuk mund të rrezikojë asetin më të çmuar të saj- duart- të cilat janë të siguruara për një vlerë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.061Z

Hiqi duart Kryeminister

e Shtune 22 Nentor 20141135 am p classwp-caption-text Prec ZogajSSSAbrASSPRE ZOGAJSSSAbrASS  I kerkoj ndjese lexuesit qe kete shkrim nuk kam pasur mundesi ta shkruaj ne kohe reale me ngjarjen Por ngjarja eshte e tille qe nuk vjetrohet lehte nuk te shqitet lehte nga mendja Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.248Z

Çfarë tregojnë duart për shëndetin?

Duart janë një pasqyrë e shëndetit kurse ndryshimet e vogla në lëkurë dhe thonj mund të tregojnë për probleme të fshehura shëndetësore. Nëse juve do të keni disa ndërlikime në shëndetin tuaj, duart janë organi që e tregon këtë përkeqësim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.451Z

Ftohjet dhe gripi merren nga duart

Autori i Lajmit: Redaksia Larja e duarve është gjëja më e thjeshtë në këtë sezon të ftohjes dhe gripit dhe është një gjë që i parandalon këto dy sëmundje. Të ftohtit dhe gripi më së shumti transmetohet nëpërmes duarve të juaja. Ne prekim një objekt që ka viruse që nuk shi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.741Z

Perparesite e te metat qe tregojne duart

TIRANE- Me ardhjen e diteve me te fresketa apo edhe te ftohta duart tona jane me te ndjeshme prandaj kane nevoje edhe per nje kujdes me te madh. Ne lekuren e ndjeshme te duarve me se pari shihen pasojat e te ftohtit dhe ajrit te thate ne ambientet tona jetesore. Te gjithe pajtohen se duart dhe thonj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama