Rezultate te kerkimit per termin: +Duboc

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] duboc / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Dëshmia e gjenocidit serb / Këta janë 59 dëshmorët e familjes Jashari (emrat)
  • 2015-04-10

Dëshmia e gjenocidit serb / Këta janë 59 dëshmorët e familjes Jashari (emrat)

Se në ditën e kobshme të 5 marsit të vitit 1998 u flijuan familja Jashari nga Prekazi, e ka konfirmuar dhe Komisioni për Verifikimin e Veteranëve e Dëshmorëve të luftës së UÇK-së. Kjo u dëshmua edhe me zbardhjen e listave p&eum