Rezultate te kerkimit per termin: +Dubrava

Meta: total 34 / total_found 34 / time 0.000 / keyword[0] dubrava / docs[0] 34 / hits[0] 37 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

KEDS-i edhe nesër lë gjysmën e Kosovës në terr
  • 2016-02-05

KEDS-i edhe nesër lë gjysmën e Kosovës në terr

KEDS-i njofton se nesër nuk do të ketë energji eklektike në disa vende të Kosovës, transmeton Indeksonline. Kjo ndërprerje sipas KEDS-it do të jetë për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"

Këto qytete të Kosovës do të mbesin nesër pa rrymë
  • 2015-12-09

Këto qytete të Kosovës do të mbesin nesër pa rrymë

KEDS njofton se nesër në disa lokacione në Kosovë do të kryejë punime me qëllim të mirëmbajtjes së rrjetit. Përmes një komunikate për media, KEDS njofton se në cilat vende do të ketë ndërprerje të energjisë

Këto qytete të Kosovës nesër do të mbesin pa rrymë
  • 2015-10-27

Këto qytete të Kosovës nesër do të mbesin pa rrymë

Zyra e Korporatës Energjetike të Kosovës njofton për ndërprerje të furnizimit me energji elektrike në disa rajone të ndryshme në Kosovë. Më poshtë mund të lexoni të plotë komunikatën e KEDS për të mësuar e

95 vjet me sytë dramatikë të Marie Logorecit
  • 2015-10-08

95 vjet me sytë dramatikë të Marie Logorecit

Për ta kujtuar në 95-vjetorin e lindjes ditën e djeshme në mjediset e Muzeut Historik Kombëtar u mbajt një veprimtari mbi jetën dhe aktivitetin e aktores së shpallur nga Presidenti i Republikës "Nder i kombit". Miq sollën në kujtesë ndodhi dhe ngjarje të veçanta nga njohja me Marie Lo

Shërbimi Korrektues e mban fshehur arratisjen e një të burgosuri nga Dubrava
  • 2015-08-25

Shërbimi Korrektues e mban fshehur arratisjen e një të burgosuri nga Dubrava

Indeksonline ka provuar të marr një përgjigje zyrtare nga Shërbimi Korrektues i Kosovës për arratisjen e një të burgosuri nga Burgu i Dubravës, që kishin raportuar mediat. Zyra e komunikimit nuk ka dhënë asnjë detaj duke kërkuar q

Arrestohen hajnat e shtëpive të mërgimtarëve
  • 2015-07-05

Arrestohen hajnat e shtëpive të mërgimtarëve

Policia në Suharekë, ka arritur t’i identifikojë katër persona, që të gjithë në cilësi të personave të dyshuar se të njëjtit, në bashkëveprim, për një kohë të gjatë kanë thyer shtëpi b