Rezultate te kerkimit per termin: +Dueli

Meta: total 1000 / total_found 1493 / time 0.001 / keyword[0] dueli / docs[0] 1493 / hits[0] 1692 /
Starova do titullin dhe grupet e Europa League
  • 2017-06-25

Starova do titullin dhe grupet e Europa League

Ishte ai që e paralajmëroi i pari në një intervistë të para pak ditëve në Supersport dhe tashmë pret që të dalë fjala e tij. Edhe pse nuk e shpreh plotësisht, Sulejman Starova e lë të kuptohet që titulli i sezonit 2015-2016 që iu hoq Skënderbeut nga komisioni i Etikës duhet ti jep

No Pic available
  • 2017-06-04

Nga Lutfi Dervishi/ Java e heshtjes zgjedhore!

  Fushatat zgjedhore janë një mundësi e mirë për të diskutuar për vende pune, për mjedis më të pastër, për ushqime më të sigurta, për shërbim shëndetësor më të mirë, për arsim më cilësor, për nxitje të investimeve vendase dhe të huaja. Fushatat zgjedhore janë një mu

Idrizi: Zgjedhje të pazakonta, vota nuk mund të transformohet në thasë mielli apo në para
  • 2017-05-16

Idrizi: Zgjedhje të pazakonta, vota nuk mund të transformohet në thasë mielli apo në para

Kreu i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka zhvilluar një takim me banorë të Njësisë nr.10 në Tiranë, ku të pranishën ishn edhe deputetja Mesila Doda, dhe kandidatët për deputet për qarkun e Tiranës, Marin Rami dhe Arjan Hamiti. Gjatë bashkëbisedimit me banorët, Idrizi u shpreh

Luftëtari-Teuta, dueli i së vërtetës
  • 2017-05-14

Luftëtari-Teuta, dueli i së vërtetës

Luftëtari dhe Teuta do të luajnë këtë të Hënë një 90 minutësh vendimtar për sezonin e të dyja skuadrave. Gjirokastritët kanë thyer çdo parashikim duke mbajtur sot atë pozicion që durrsakët e kishin objektiv në fillim të sezonit, por starti i dobët i skuadrës bregdetare e kompli

F1, Hamilton fiton duelin me Vettel në Spanjë
  • 2017-05-14

F1, Hamilton fiton duelin me Vettel në Spanjë

Lewis Hamilton fitoi Çmimin e Madh të Spanjës, pas një dueli shumë të bukur me Sebastian Vettel. Piloti britanik i Mercedesit u nis nga vendi i parë, por e humbi pozicionin në kthesën e parë, pasi gjermani i Ferrarit bëri një nisje shumë të mirë. Gjithsesi, Hamilton e rifitoi vendin

Tirana kthehet te fitorja pas 15 javësh. Kukësi ruan kreun
  • 2017-05-10

Tirana kthehet te fitorja pas 15 javësh. Kukësi ruan kreun

Duhet të vinte Korabi që Tirana të merrte fitoren e parë në Superiore për vitin 2017-të duke parë më në fund një rreze shprese sa I përket shpëtimit. Golat e Edeh dhe Takut i dhanë 3 pikët bardhebluve në Selman Stërmasi, që fituan 2-0 këtë herë duke mos gabuar përballë Korabit

No Pic available
  • 2017-05-08

Dueli i krokodilëve ndërpret lojën e golfit

Një lojtar golfi ka ndërprerë menjëherë lojën pasi dy krokodilë ishin përfshirë në një duel në mes të fushës. Pamjet në Florida u bënë virale pasi krokodilët kapeshin nga bishti dhe ngacmonin njëri-tjetrin me gojën e tyre gjigante. Në një moment, pati një kafshim në bisht, du