Rezultate te kerkimit per termin: +Dugllas

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] dugllas / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
Inter fitore e veshtire
  • 2016-12-19

Inter fitore e veshtire

brbrFitore e veshtire por e cmuar e Interit ne javen e 17 te kampionatit Italian kunder Sasuolos Ziklatrit fituan 1 me 0 ne kete transferte qe sidomos ne pjesen e dyte u be shume e vuajtur per skuadren e Pioli Per fat te mire te skuadres milaneze ne anen tjeter vendasit humben disa raste me Matrin P

Barcelona gjen fitoren pas 3 barazimesh
  • 2016-12-11

Barcelona gjen fitoren pas 3 barazimesh

var fbShare url httpvizionplusalbarcelona-gjen-fitoren-pas-3-barazimeshsize smallbrbrBarcelona rigjen fitoren me ne fund pas tre barazimeve radhazi ne kampionat Katalanasit fituan 0 me 3 ne Pamplona kunder Osasunes ne javen e 15 te kampionatit Ne pjesen e pare skuadra Balugrana e cila luante ne sul

Bajerni i Ancelotit dhuron spektakel
  • 2016-08-27

Bajerni i Ancelotit dhuron spektakel

brbrBajerni i Munihut e nisi me goleade dhe spektakel sezonin e ri futbollistik ne Gjermani Kampionet e Bundesliges mposhten 6 me 0 Werder Bremen takimin hapes te kampionatit Nje debutim fantastik edhe per trajnerin e ri Karlo Anceloti i cili ka bere menjehere qe te harrohet epoka Guardiola ne Alian

Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20