Rezultate te kerkimit per termin: +Duhen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Braçe: Këto gjykata duhen shembur, duhen zhbërë

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, reagoi pas pamjeve të transmetuara në emisionin Fiks Fare. Sipas tij, këto gjykata duhen shembur. Për shkak të punës nuk kisha mundur të shihja pamjet e të dëgjoja dialogjet ku materializohet shitja e drejtësisë!! Sapo pashë e dëgjova ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.534Z

Kolesteroli ushqime qe duhen dhe nuk duhen konsumuar

Transmetuar me 14072014 - 1651 Foto ilustruese PUBLICITET A eshte e mundur qe te kontrolloni kolesterolin nepermjet ushqimeve Sigurisht qe po Profesor Claudio Borghi docent i Mjekesise se Brendshme ne Universitetin e Bolonjes ka bere n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.479Z

Këta hajdutë duhen përmbysur

Share Nga Erion Braçe   Sot gazeta Shekulli ka publikuar: 1. Keshilltarja per ekonomine e kryeministrit Sali Berisha, Suzana Guxholli, ka fshehur nje pasuri prej 1 milion dollaresh! Askush nuk do ta zbullonte sikur keshilltarja e Kryeministrit te mos ndahej nga burri e me kete rast te kerkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.317Z

Po qesh ende me humorin e injorantëve të PD-së. Kështu duhen trajtuar budallenjtë, duhen tallur

Spartak Ngjela ka reaguar pas shfaqjes qesharake të këshilltarëve të PD-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës. Ai thotë se ata janë komplet injorantë dhe thjesht duhen tallur. Dëgjova mbledhjen e Këshillit të Bashkisë të Tiranës. Ishte një humor i shkëlqyer për këtë fund viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.270Z

Politikes i duhen te rinjte

Politikes i duhen te rinjte E premte 19 Prill 2013 1545 Politikes i duhen te rinjte p styletext-align justifyPartia Republikane ka zhvilluar nje takim me te rinjte e kesaj force politikep Duke i konsideruar ata si vendimmarresit e te ardhmes kryetari Fatmir Mediu i kerkoi djemve dhe vajza qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.027Z

Kahn: S’na duhen “yjet”

02/05/2005  Kapiteni i Bajernit të Mynihut, Oliver Kahn, nuk pati fatin të ishte në fushë gjatë ndeshjes me Kaizerslauternin, kur skuadra e tij u shpall kampione për të 19-tën herë në historinë e saj, megjithatë, e ka ndjekur me vëmendjen më të madhe nëpërmjet ekranit suks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.925Z

Ekspertet Nismat fiskale duhen studiuar

Ekspertet Nismat fiskale duhen studiuar E diel 31 Mars 2013 1533 p styletext-align justify Ekspertet Nismat fiskale duhen studiuar Nismat e fundit te qeverise qe kane ne qender uljen e disa tatimeve per biznesin dhe individet komentohen nga ekspertet si te pastudiuara mire per sa i perket kosto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama