Rezultate te kerkimit per termin: +Duisburgut

Meta: total 93 / total_found 93 / time 0.000 / keyword[0] duisburgut / docs[0] 93 / hits[0] 123 /
A duhet të futet bota perëndimore në luftën e Sirisë?
  • 2015-12-04

A duhet të futet bota perëndimore në luftën e Sirisë?

Ndërhyrjet e shteteve perëndimore në vendet e botës islame nuk nxitën stabilitetin, por në të kundërtën, shpërbërjen e shteteve. Skenarët e 11 shtatorit 2001 dhe 13 nëntor 2015 janë të ngjashme: islamikët bëj një sulm terrorist në një vend perëndimor, më i rëndi në his

Abrashi supergol ne bundesligen II
  • 2015-11-08

Abrashi supergol ne bundesligen II

brbrAmir Abrashi ishte shqiptari qe gjeti rrugen e rrjetes kete jave ne bundesligen e dyte gjermane duke i dhene nje pike te cmuar skuadres se tij Frajburg ne transferten e duisburgut dhe duke e mbajtur ne vendin e pare te renditjes Freiburgu pesoi gol kur vendasit kaluan ne avantazh ne fund te pje

Abrashi shpërthen sërish, supergol me Frajburgun
  • 2015-11-08

Abrashi shpërthen sërish, supergol me Frajburgun

Mesfushori Sërish spektakolar dhe sërish vendimtar për skuadrën e tij. Amir Abrashi shndërrohet në protagonist për Frajburgun, i cili kryeson Bundesligën 2 në Gjermani. Mesfushori i kombëtares shqiptare, i ka dhënë një pikë me shumë vlera skuadrës së tij, pasi ka barazuar me një su

Abrashi shënon supergol, gjejnë rrjetën edhe Berisha me Albion Avdijajn (VIDEO)
  • 2015-11-08

Abrashi shënon supergol, gjejnë rrjetën edhe Berisha me Albion Avdijajn (VIDEO)

Amir Abrashi po tregohet vendimtar për skuadrën e tij Freiburg në Bundesligën e dytë gjermane.Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë titullar si gjithnjë në ndeshjen ndaj Duisburgut që përfundoi në barazim 1-1.25-vjeçari ishte shpëtimtar i Freiburgut në këtë takim, pasi s

Video: Abrashi supergol ndaj Duisburgut
  • 2015-11-07

Video: Abrashi supergol ndaj Duisburgut

Amir Abrashi po tregohet vendimtar për skuadrën e tij Freiburg në Bundesligën e dytë gjermane. Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë titullar si gjithnjë në ndeshjen ndaj Dusiburgut që përfundoi në barazim 1-1. 25-vjeçari ishte shpëtimtar i Freiburgut në këtë takim, pasi

Abrashi shënon supergol, shënon edhe Berisha me Albion Avdijajn (VIDEO)
  • 2015-11-07

Abrashi shënon supergol, shënon edhe Berisha me Albion Avdijajn (VIDEO)

Amir Abrashi po tregohet vendimtar për skuadrën e tij Freiburg në Bundesligën e dytë gjermane.Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë titullar si gjithnjë në ndeshjen ndaj Duisburgut që përfundoi në barazim 1-1.25-vjeçari ishte shpëtimtar i Freiburgut në këtë takim, pasi s

No Pic available
  • 2015-07-07

Berisha dhe Hasani, larg Shqipërisë

Mesfushorët Negociatat – Duisburg dhe Neftçi kanë kontaktuar me futbollistët gjatë fazës përgatitore që klubet e tyre kanë zhvilluar në Austri Kampionati shqiptar i futbollist do të humbasë dy futbollistë shumë cilësorë në muajt e ardhshëm, mesfushorët Bernard Berisha të S