Rezultate te kerkimit per termin: +Dukagjin +Nikollaj

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.401Z

Bosi shqiptar, në krye të top-listës së FBI

Gazeta prestigjoze amerikane “New York Post” ka publikuar në edicionin on line të saj top-listën e personave më të kërkuar nga FBI në Nju Jork. Në listën e saj, të shoqëruar me fotografitë e të kërkuarve, FBI i cilëson këta persona si vrasës gjakftohtë, mash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.465Z

Vrasësi shqiptar, në krye të top-listës së FBI

New York, 10 gusht - Gazeta prestigjioze amerikane “New York Post” ka publikuar në edicionin on line të saj top-listën e personave më të kërkuar nga FBI në New York. Në listën e saj, të shoqëruar me fotografitë e të kërkuarve, FBI i cilëson këta persona si vrasës gjakfto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.411Z

Dy shqiptarë më të kërkuar në SHBA nga FBI-ja

Lajmi është publikuar dje nga gazeta amerikane New York Post, me shkrimin: “Të kërkuarit midis nesh”, e cila shkruan se dy shqiptarët më të kërkuar janë Plaurent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, kreut të ish-Bandës së Durrësit. Dervishaj dyshohet se jeton në Shtetet e Bashkuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.397Z

13 akuza për ish-sekretarin e Ministrisë së Jashtme

NJU JORK/ I arrestuar edhe ish-sekretari i Ministrisë së Jashtme të Shqipërisë, Almir Rrapo. Akuza të reja ndaj 17 të pandehurve për vrasje, rrëmbim dhe shantazh Ngrihen akuzat ndaj ish-sekretarit të Ministrisë së Jashtme të Shqipërisë, Almir Rrapos, i akuzuar si anëtar i një or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.385Z

SHBA/ Arrestohet grupi shqiptar, akuza për zyrtarin

Autoritetet amerikane informojnë se kanë arrestuar pjestarë të një grupi ndërkombëtar të krimit të organizuar, përfshirë dhe një zyrtar të qeverisë shqiptare. Zyra e prokurorit të përgjithshmëm në Nju Jork tha se forcat e rendit kishin arrestuar Florian Veshin dhe Almir Rrapon n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.990Z

Vendimi Almir Rrapo do te ekstradohet drejt SHBA-ve

Familjaret dhe avokati Do te apelojme vendimin. Avokati Visha Klineti jo garanci per mosekzekutim ne SHBA. Gjykata e Tiranes vulosi dje fatin e Almir Rrapos i riu i kerkuar nga drejtesia amerikane do te ekstradohet. Vete Rrapo nuk ka qene i pranishem ne seancen e shpalljes se ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.364Z

Gjykate mberrin kerkesa per ekstradim gjykata le 3 muaj ne burg Almir Rrapon

p>p> p> p classMsoNormal>Gjykata e Tiranes vendosi te linte ne burg edhe per tre muaj Almir Rrapon nderkohe qe behet e ditur se dy dite me pare ka mberritur kerkesa per ekstradim nga drejtesia amerikane Nderkohe qe avokatet parashtronin kerkesen per lirimin e klientit te tyre proku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama