Rezultate te kerkimit per termin: +Dukatin

Total: 104
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.330Z

Moto GP, Valentino Rosi nënshkruan për Dukatin

Valentino Rosi do te jete piloti i ri i skuderise Dukati, duke filluar nga sezoni i ardhshem i Moto GP. Konfirmimi ka ardhur pas shume spekulimesh ne lidhje me te ardhmen e nente here kampionit te Botes. Valentino Rosi ka firmosur nje kontrate 2 vjecare me Dukatin, nga e cila do te perfitoje 13.5 mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.728Z

Shoqatat e pronareve thirrje per te mbeshtetur Dukatin

“Pronësi me Drejtësi” dhe “Bregdeti” përshëndesin protestën Dy shoqatat më aktive të atyre që tashmë njihen si ish-pronarë kanë përshëndetur dje protestën e banorëve të Dukatit, që kërko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.470Z

Retro/Histori: 10 dhjetor 1508 Lufta e Lidhjes së Shenjtë

Lufta e Lidhjes së Kambrait, e njohur edhe si Lufta e Lidhjes së Shenjtë, ishte një konflikt i madh, pjesë e Luftërave Italiane. Pjesëmarrësit kryesorë të luftës që u zhvillua ndërmjet viteve 1508-1515 ishin Franca, Shtetet Papnore dhe Republika e Venedikut. Në kohë të ndryshme atyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.945Z

Super-Stoner Lorenco zbret nga podi

Australiani eshte shume i forte pas tij renditen Pedroza e Hajden Ndoshta per Valentino Rosin nje ngushellim i vogel dhe i pjesshem eshte se Dukati duket se u rikthye si nje motor qe te fut friken. Dje ra ne sy edhe i shpejti Daniel Pedroza i mundur paster nga Kejsi Stoner ne pisten re te Aragonas q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.214Z

Zjarri shkrumbon Orikumin dhe Dukatin

Sipërfaqe të tëra me pemë por edhe shtëpi e fabrika janë prekur dje nga flakët e dy zjarreve që kanë nisur papritur VLORË- Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer në orët e para ditës së djeshme në Orikum, në zonën e quajtur Kodra e Pjeshkores. Shumë shpejt zjarri ka përparuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.280Z

Stoner i pari ne Katar

Gara e pare sezonale e Moto GP, ne Losail, eshte zgjidhur ne distance midis Keisi Stoner dhe Valentino Rosit.Ne Katar Stoner me Dukatin ka bere diferencen me ndjekesit duke u bere fitues i gares. Rosi me Yamahan ka arritur te ngjitet nga vendi i katert dhe ta mbylle garen ne vend te dyte. Ne pod esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.947Z

Moto GP, rrezohet Rosi

Loris Kapirosi ishte me i shpejti ne diten e pare te provave zyrtare te Moto Xhi Pi-se ne Malajzi. Piloti i Suzukit ka ndalur kronometrin ne kohen 2 minuta , 1 sekonde e 869 te mijtat duke lene prapa Dukatin e Kejsi Stoner dhe Jamahen e Valentino Rosit. Kampioni i botes u rrezua pa pasoja ne fillim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama