Rezultate te kerkimit per termin: +Duke

Meta: total 1000 / total_found 737203 / time 0.253 / keyword[0] duke / docs[0] 737203 / hits[0] 1606424 /
No Pic available
  • 2017-02-13

Lejoi vjedhjen e objekteve në Apolloni, ndalohet përgjegjësi i parkut

Përgjegjësi i Parkut të Apollonisë në Fier është ndaluar nga policia pas vjedhjes së 230 objekteve në këtë park, nga disa persona të cilët prej disa kohësh gërmonin duke vjedhur dhe më pas trafikuar objekte arkeologjike. Policia e Fierit po ashtu ka nisur procedimi penal edhe për dr

Çelsi ndalet në transfertën e Bërnleit
  • 2017-02-13

Çelsi ndalet në transfertën e Bërnleit

Çelsi ndal përkohësisht rrugëtimin. Në transfertën e Burnley skuadra e Antonio Kontes nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 pas një 90 minutëshi shumë të luftuar ku vendasit ia bënë të vështirë misionin fitore Bluve të Londrës. Ishte Pedro Rodriguez që zhbllokoi ndeshjen në minutë

Irak, shërbimet sekrete: Kalifi i ISIS-it është arratisur në Siri
  • 2017-02-13

Irak, shërbimet sekrete: Kalifi i ISIS-it është arratisur në Siri

Shefi i ISIS-it, Abu Bakr Al Baghdadi, është arratisur në Siri, duke lënë pas në fushë betejë komandantët jo ekspertë në Mosul. Konfirmimi vjen nga gjenerali i shërbimeve të sigurisë irakiane,  Abdolkarim Khalaf, sipas të cilit, Al Baghdadi është arratisur disa kohë më parë me d

Vrasësi shqiptar pas dëbimit në 2009, i rikthehet jetës në Angli
  • 2017-02-13

Vrasësi shqiptar pas dëbimit në 2009, i rikthehet jetës në Angli

Vrasësi shqiptar Selami Çokaj 43 vjeç edhe pse u dëbua është rikthyer sërish në Mbretërinë e Bashkuar, madje është edhe pronar i një lavazhi makinash. Selami Çokaj ka qenë në listën e më të kërkuarve të Interpolit dhe ai ishte dëbuar nga Britania në vitin 2009 dhe i ishte ndal

No Pic available
  • 2017-02-13

Adele triumfon në Grammy Awards, rrëmben 5 çmime

Këngëtarja e hitit “Hello”, Adele ka triumfuar në edicionin e 59 të Grammy Awards 2017 duke rrëmbyer 5 çmime.  Dy nga çmimet më të rëndësishme që Adele fitoi ishin, ”Albumi më i mirë i vitit”  25 dhe ”Kënga e vitit”(Hello). Adele fito

Noizy përjashton Encën nga OTR
  • 2017-02-13

Noizy përjashton Encën nga OTR

Ka ndodhur një përleshje mes dy artistëve më në zë të ShoWbizit shqiptar. Ata të dy të njohur për hitet e veta janë pjesë e një grupi. Bëhet fjalë për Noizyn dhe Encën. Pas intervistës së Encës në Prive, Noizy ka shpërthyer duke postuar një foto të zezë në Instagram dhe ka

No Pic available
  • 2017-02-13

Aktorja 48-vjeçare në formën e saj më të mirë

Jennifer Aniston mbushi 48 vjeç të shtunën dhe e festoi ditëlindjen me një udhëtim në Los Cabos, Meksikë. Gjatë fundjavës, bukuroshja është fotografuar me bikini duke marrë rreze në pishinën e shtëpisë. Ajo ishte nën shoqërinë e bashkëshortit të saj, Justin Theroux, i cili isht