Rezultate te kerkimit per termin: +Dule

Total: 4543
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.972Z

Dule: dule mbron Bollanon

Kreu i Partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, theksoi diten e djeshme se disa media kerkojne te demonizojne figuren e kreut te Bashkise se Himares, Vasil Bollano dhe te penalizojne komunitetin e Himares. Duke u prononcuar per ngjarjet e ndodhura ne Himare, rreth nje jave me pare, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.584Z

Qaramani Vangjel Dule

Nga Arben Llalla Ditën e Krishtlindjeve, 25 dhjetor 2015, Vangjel Dule në vend që të uronte për lindjen e Krishtit, paqen, miqësinë midis miqve, shokëve dhe fqinjëve, ai foli për BIRN me tone qaramane për tragjedinë e tij politike. Vangjel Dule u ankuan në përmjet medieve për ftohjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.904Z

Dule flet per koalicionet

Dule flet per koalicionet E shtune 02 Mars 2013 1634 Dule flet per koalicionetKryetari i PBDNJ Vangjel Dule le te hapur mundesine per tju bashkangjitur koalicionit te djathte por edhe nje koalicioni te qendres qe mund te dale para zgjedhjeve te 23 Qershorit kur thote se eshte ne bisedime me kedo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.476Z

Dule: Nano, kandidatura e duhur

Gazeta ShqipPBDNJ  Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, pas një takimi që ka zhvilluar dje me kreun e qeverisë, Sali Berisha në kuadër të negociatave për President, deklaroi se kandidatura më e duhur për President ishte ajo e ish-kryeministrit Fatos Nano. Ndon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.181Z

Vangjel Dule jep doreheqjen

brbrKryetari i Bashkimit per te Drejtat e Njeriut Vangjel Dule ka dhene doreheqjen nga posti i nenkryetarit te kuvendit Shkak per kete eshte bere zgjedhja me 73 vota pro e shpetim Idrizit si nenkryetari i trete i parlamentit Ne nje leter drejtuar kryetarit te kuvendit dhe krereve te grupeve parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.008Z

Dule, takime ne Erseke

Ne vijim te turit zgjedhor kryetari i PBDNJ-se, Vangjel Dule ishte ne Erseke ku paraqiti programin elektoral. Zoti Dule the se misioni i partise se tij eshte integrimi i Shqiperise ne BE. “Ne do te arrijme qe 29 qershori te sjelle per Shqiperine imazhin evropian”, tha Dule.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.022Z

Dule Zgjedhjet u manipuluan

PBDNJ përmes një deklarate për shtyp të kreut të saj Vangjel Dule nga Gjirokastra ka denoncuar atë që Dule e ka quajtur manipulim të zgjedhjeve në Tiranë. “Jemi shumë të shqetësuar se aspektet pozitive të konsta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama