Rezultate te kerkimit per termin: +Dumres

Total: 80
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.661Z

Dumre duhani blihet me cmime te ulta

Fermerët e zonës së Dumresë ankohen për uljen e ndjeshme të çmimit të duhanit, duke rrezikuar kështu falimentimin e tyre. Sipas tyre firma kontraktuese, që merret me grumbullimin e duhanit ka abuzuar me fermerët, duke shkelur kontrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.933Z

Berisha Rruga e Rames rruga e asgjekundit dhe e karriges per veten e tij

“Ky muaj e kjo fushatë do të jetë fushata e shndërrimit të ëndrrave tuaja në projekte. Katër vitet që vijnë do të jenë vite e shndërrimit të projekteve në realitet". Me këto fjalë iu është drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.731Z

Mijëra tonë duhan mbeten stok, protestojnë fermerët e Dumresë

02-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSÇmimi i blerjes përgjysmohet. Në fushatë iu ishte premtuar mbështetjeSSSAASSU ishte premtua në fushatë se monopoli mbi duhanin do të merrte fund njëherë e mirë, dhe se shteti do t’i mbështeshte fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.319Z

Dëmet nga tërmeti, kryebashkiku i Belshit: S’kemi mundësi për ndihma financiare

ELBASAN- Në Elbasan është mbledhur rreth mesditës së sotme shtabi i emergjencave civile, ku po raportohet mbi dëmet e shkaktuara nga tërmeti i djeshëm. Kryebashkiaku i Belshit, Asqeri Kuqa është shprehur se “Në zonën e Dumresë, j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.033Z

Demtohet ura mbi Shkumbin

Ura mbi lumin Shkumbin në rrugën që lidh Elbasanin me Gramshin dhe zonën e Dumresë ka pësuar dëmtime të rënda. Pas vjedhjes së parmakëve për skrap, tashmë ajo po shfaq probleme në strukturën mbajtëse, në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.923Z

Berisha ne Belsh Tirane- Elbasan korridor modern

Kryeministri  Berisha ishte në Belsh, ku prezantoi  kandidatin për kryetar bashkie të koalicionit “Aleanca për qytetarin”, Asqeri Kuqja. “Me zotimin tim solemn, se së bashku me ju dhe Asqeri Kuqen, 4 vitet që vijnë do të ndërto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.919Z

Berisha inaguron aksin Belsh- Kosovë Rruga e PS,asgjëkundi

ELBASAN- Nga zona e Dumresë ku ka përuruar përfundimin e punimeve të aksit rrugor Belsh-Fierzë-Kosovë, kryeministri Berisha ka sulmuar opozitën duke deklaruar se rruga e vetme e ofruar prej saj është rruga e asgjëkundit “E keni të qart&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama