Rezultate te kerkimit per termin: +Duraj

Meta: total 457 / total_found 457 / time 0.000 / keyword[0] duraj / docs[0] 457 / hits[0] 636 /
Si i futi në grackë dhe u mori 500 mijë euro biznesmenëve miku i Edi Ramës dhe Gregorit (Detaje)
  • 2019-04-02

Si i futi në grackë dhe u mori 500 mijë euro biznesmenëve miku i Edi Ramës dhe Gregorit (Detaje)

Klodian Ciruna, një person që herë hiqej si prokuror herë si gjyqtar dhe me dike tjetër prezantohej si djali i kryeministrit, dhe herë si vetë kryeministri Edi Rama, është marrë i pandehur nga prokuroria e Tiranës, për akuzën e Mashtrimit me shumë se një herë dhe në ditët në viji

No Pic available
  • 2019-01-03

PS do ndryshojë Statutin para zgjedhjeve, jo më Forum të Grave

Një grup prej 10 vetësh do të përgatisin deri në mars ndryshimet, që socialistët do ti bëjnë Statutit të partisë së tyre. Me vendim të Asamblesë, ekipi do të drejtohet nga numri dy i partisë, Sekretari i Përgjithshëm Taulant Balla, e përbëhet nga Arben Pëllumbi, Alfred Peza, Bl

Skandali në drejtësi, Gjykata e Shkodrës rigjykon çështjen e Gjykatës së Lartë
  • 2018-12-18

Skandali në drejtësi, Gjykata e Shkodrës rigjykon çështjen e Gjykatës së Lartë

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një vendim të vitit 2013 të Gjykatës së Shkodrës, e cila ka rigjykuar një çështje të Gjykatës së Lartë të vitit 2007. Terezina Gjergji u ankua në emisionin investigativ se ka pasur disa çështje në gjykim, për një çështje pronësie në

No Pic available
  • 2018-11-17

Qafë Thanë, arrestohen 9 persona për kontrabandë

Plot 9 shtetas kanë përfunduar me pranga në duar, pas një operacioni policor të udhëhequr nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme, 5 prej të cilëve punonjës në pikën e kalimit kufitar të Qafë Thanës, të akuzuar për shpërdorim detyre. Arresti

Dosja kriminale e Bledar Qemalajt, shokut të Shullazit
  • 2018-11-03

Dosja kriminale e Bledar Qemalajt, shokut të Shullazit

Bledar Qemalaj është një emër mjaft i njohur në botën e krimit. Ai njihet si shoku i Emiljano Shullazit dhe është dënuar për vrasje, për trafik ndërkombëtar të drogës, dhe armëmbajtje pa leje. Vrasja në 2004 Më datë 3 maj 2004 në rrugën Qemal Stafa, Tiranë, shtetasi Bledar Qema

Fier, përmbyset zetori, humb jetën 50-vjeçari
  • 2018-04-08

Fier, përmbyset zetori, humb jetën 50-vjeçari

Një person ka gjetur vdekjen në mënyrë aksidentale në fshatin Peshtan i Madh pasi zetori të cilën e drejtonte ka dalë nga rruga dhe është përmbysur duke i marrë jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth mesditës së sotme ku ka humbur jetën shtetasi Sefer Duraj, 50 vjec, drejtues i mjetit. Gru

Kapen 630 kg drogë para nisjes në Itali, 6 persona në pranga (Foto)
  • 2018-04-01

Kapen 630 kg drogë para nisjes në Itali, 6 persona në pranga (Foto)

Një sasi e konsiderueshme lëndë narkotike është sekuestruar gjatë natës në afërsi të Orikumit në Vlorë. Polica e Vlorës, ka arrestuar 6 persona të dyshuar si të përfshirë në këtë ngjarje, duke sekuestruar në një operacion antidrogë, lëndë narkotike Cannabis Sativa në formë