Rezultate te kerkimit per termin: +Durmishaj

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.937Z

Durmishaj zgjedh përfaqësuesen e Greqisë?

Fiorin Durmishaj është gjithnjë e më larg Shqipërisë. 22-vjeçari i cili po zhvillon një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Panionios teksa ka arritur të realizojë 11 gola mes kampionatit dhe Kupës së Greqisë, me shumë gjasa ka vendosur të zgjedhë përfaqësuesen helene në rang komb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.367Z

Durmishaj shkëlqen në Kupën e Greqisë, eliminon Andi Lilën (VIDEO)

Fiorin Durmishaj vazhdon të shënojë me fanellën e Panionios. Sulmuesi i kombëtares Shpresa i cili shumë shpejt pritet të jetë pjesë edhe e kombëtares A, fitoi derbin shqiptar me Andi Lilën. Panionios falë edhe një goli të Durmishajt mposhti 2-0 Pas Giannian në sfidën e kthimit të ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.967Z

Ja pse Fiorin Durmishaj zgjodhi kombëtaren greke!

Fiorin Durmishaj tashmë e ka bërë zgjedhjen e tij. Sulmuesi vlonjat ka vendosur të përfaqësojë Greqinë në rang kombëtaresh duke surprizuar jo pak me zgjedhjen e tij e cila ka shtangur trajnerin e kombëtares kuqezi, Christian Panucci por edhe Federatën Shqiptare të Futbollit që tashmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.205Z

Panionios, Durmishaj rikthehet me gol

Rikthim me gol për Fiorin Durmishajn te Panionios. Pas huazimeve te Kalithea dhe Lamia në 2 sezonet e fundit sulmuesi i Kombëtares Shpresa të Shqipërisë u bë menjëherë protagonist te skuadra që zotëron kartonin e tij. Durmishaj i dha fitoren Panioniosit në javën e parë të Superligës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.590Z

Alban Bushi: Durmishaj nuk do ta pranonte ftesën e Greqisë

Nuk ka asnjë rrezik që sulmuesi i talentuar shqiptar, që luan më Panioniosin në kampionatin grek, Fiorin Durmishaj, të braktisë Kombëtaren Shqiptare për të pranuar festën e Greqisë. E garanton trajneri i Shpresës, Alban Bushi, sipas të cilit, edhe nëse do të kishte ndonjë të vërte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.213Z

Talenti kuqezi Durmishaj i jep fitoren Panioniosit ndaj Panathinaikos

Fiorin Durmishaj është lojtari i momentit në Superligën greke. Sulmuesi i përfaqësueses së 21-vjeçarëve të Shqipërisë i dha fitoren Panioniosit në Athinë, në fushën e Panathinakosit. Talenti kuqezi shënoi në të 73-ën golin që vendosi ndeshjen, vetëm 12 minuta pas aktivizimit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.978Z

U çmenda për Durmishaj, Bushi: Shqiptarët se ndjejnë fanellën greke!

Alban Bushi, ka qenë përfaqësuesi i kuqezinjve që kishte raport më të mirë se gjithë të tjerët me talentin Fiorin Durmishaj. Trajneri i kombëtares U21 është edhe personi që ka mbetur më i tronditur nga vendimi i yllit të Panionios për të zgjedhur kombëtaren greke për të përfaq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama