Rezultate te kerkimit per termin: +Durmishajn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.205Z

Panionios, Durmishaj rikthehet me gol

Rikthim me gol për Fiorin Durmishajn te Panionios. Pas huazimeve te Kalithea dhe Lamia në 2 sezonet e fundit sulmuesi i Kombëtares Shpresa të Shqipërisë u bë menjëherë protagonist te skuadra që zotëron kartonin e tij. Durmishaj i dha fitoren Panioniosit në javën e parë të Superligës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.367Z

Durmishaj shkëlqen në Kupën e Greqisë, eliminon Andi Lilën (VIDEO)

Fiorin Durmishaj vazhdon të shënojë me fanellën e Panionios. Sulmuesi i kombëtares Shpresa i cili shumë shpejt pritet të jetë pjesë edhe e kombëtares A, fitoi derbin shqiptar me Andi Lilën. Panionios falë edhe një goli të Durmishajt mposhti 2-0 Pas Giannian në sfidën e kthimit të ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.985Z

Lista e Shqipërisë U21/ Bushi sharron Durmishajn: E ka derën të hapur!

Ironi e fatit apo rastësi fatësjellëse, kjo mbetet për tu parë por ashtu si kombëtarja e madhe edhe përfaqësuesja Shpresa e drejtuar nga Alban Bushi do ta nisë fushatën kualifikuese për eliminatoret e Euro 2021 ndaj Turqisë dhe Andorrës, dy skuadrat e vetme që i ka në grup njësoj si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama