Rezultate te kerkimit per termin: +Duron

Total: 1601
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.700Z

Greqia nuk duron dot më

Share Greqia është në prag të kolapsit, ndërkohë që Ministrit i Rendit ka deklaruar se populli grek është sforcuar deri në limit për të plotësuar kërkesat e BE dhe FMN-së. Christos Papoutsis tha se Greqia ka bërë përpjekje supernjerëzore për këto masa dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.946Z

Tirana kërkon Klodian Duron

Së fundi bëhet e ditur se presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka nisur kontaktet për të veshur bardheblu Klodian Duron. Mesfushori ka qenë pjesë e kryeqytetasve deri para tre sezonesh, kur vendosi të vijojë karrierën jashtë vendit. Aktualisht 33-vjeçari është pa ekip.Sipas informacione

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.391Z

Apollon nuk llogarit në Duron

Skuadra Apollon Limassol ka hequr dorë nga Klodian Duro. Mesfushori i Kombëtares shqiptare nuk bën më pjesë në planet e skuadrës qipriote për sezonin e ri 2010/2011, pas një sezoni zhgënjyes. Ish futbollisti i Tiranës verën e vitit të kaluar nga Omnia ishte transferuar te Apollon, mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.208Z

Klodian Duron e presin me karafila

Jeton Selimi Nese dikush do ta kishte thene gojarisht, mund te ishte dukur nje batute e thjeshte, por te shikosh Klodian Duron ne diten e pare ne stervitje me Omonian dhe me karafil ne dore, atehere jo vetem qe eshte nje lajm i kendshem, por edhe nje sensacion i kendshem. Lojtari qe u largua mes she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.815Z

Loja e Bariç me Klodian Duron

Oto "Maksimale" është një togfjalësh që e shoqëron gjithmonë teknikun e Kombëtares sonë. Baric e përmend fjalën "maksimal" thuajse në cdo fjali dhe situatë. Por tekniku ka shpjegimin e tij: "Nëse unë them shpesh fjalën "maksimal", kjo del në mënyrë spontane prej meje. Unë dëshi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.067Z

Bushati: Problemi i Ramës është se nuk e duron dot rivalin

Analisti Andi Bushati mendon se alibia për një referendum për mandatin e kryetarit të PS, Edi Rama, është qesharake. "Së pari ajo që u tha në asamblenë e së mërkurës nuk ishte veçse një bllof. Një deklaratë e Ramës e cila as nuk u votua dhe për të cilën në fund të mbledhjes n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.339Z

VIDEO/ Rama replikon me qytetarin: Gruan mirë e ke? Duhet të jetë heroinë që të duron ty

Kryeministri zhvilloi një takim me banorë e fermerë të njësisë administrative Zharrës në Lushnje. Por një moment që ka tërhequr vëmendje ka qenë kur një banor me mikrofon në dorë i ka shprehur ankesën e tij kryeministrit, ndërsa ky i fundit i është përgjigjur kështu: Më fal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama