Rezultate te kerkimit per termin: +Durresit +Pirro +Vengut

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:44.017Z

Tritol makinës së drejtorit të Portit të Durrësit/ Berisha denoncon ngjarjen dhe tregon arsyen pse ka ndodhur

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se makinës së drejtorit të Portit të Durrësit i është vënë tritol, por ngjarja sipas tij mbahet e fshehur nga policia. Nëpërmjet një mesazhi që pretendohet se vjen nga një punonjës i forcave të sigurisë në Port, thuhet se ngjarja ka ndodhur pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama