Rezultate te kerkimit per termin: +Durri

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] durri / docs[0] 12 / hits[0] 30 /
No Pic available
  • 2011-10-10

Rivalitet për kreun, mungon kryeqyteti

Skënderbeu ngjitet sërish në vendin e parë, falë golaverazhit më të mirë. Tirana dhe Vllaznia janë ende larg pretendimeve të sezonit të kaluar   Skënderbeu s’i ndahet kreut Skënderbeu – Tirana 3-1   Skënderbeu: Kotori, Buleci, Rezhda, Fortuna, Topulli (Pituli 85), Mih

No Pic available
  • 2011-05-23

Vllaznia bën detyrën, ngre kupën e kampionit!

Pas një pjese të parë jo të mirë për kuqeblutë, gjithçka ndryshon në të dytën, ku shënojnë dy gola Vllaznia – Laçi 2-0 Vllaznia: Tola, Beqiri, Pelinku (Bushaj 65′), Lekaj, Tafa, Dema, Hasani, Markolaj (Harusha 68′), Shaba, Erkoçeviç, Puka (Guri 46′). Trajner:

Konflikti i bandave ne Bulqize
  • 2011-01-08

Konflikti i bandave ne Bulqize

Janë lënë në burg pa afat 4 të arrestuarit për ngjarjen e ndodhur në qytetin e Bulqizës ku pati shkëmbim arrmësh mes dy grupeve që kontrollojnë burimet e kromit në zonë. Gjykata la në burg pa afat shtetasin Ilia

U-19, Vllaznia pëson humbjen e parë
  • 2010-02-15

U-19, Vllaznia pëson humbjen e parë

(www.albania-sport.com) – Teuta U-19 fitoi 1-0 me Vllazninë U-19 në ndeshjen e vlefshme për javën e 15-të Kategorisë Superiore të kësaj moshe. Golin e vetëm e shënoi Guza (61’). Kjo ishte dhe humbja e parë e Vllaznisë U-19 në 14 ndeshjet e zhvilluara, por që gjithsesi kryeson me 37

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

 “Poker” i vlonjatëve, nga  superiorja ikën ApoloniaTirana mund të kuqtë, Pogradeci është një hap larg ngjitjes. Pas Besës kampione, fundi i tabelës mbetet i ekipit fierak
  • 2009-05-12

 “Poker” i vlonjatëve, nga superiorja ikën ApoloniaTirana mund të kuqtë, Pogradeci është një hap larg ngjitjes. Pas Besës kampione, fundi i tabelës mbetet i ekipit fierak

Të rinjtë e Tiranës kanë arritur një fitore të merituar kundër Partizanit, me rezultatin minimal 1-0, në ndeshjen që u zhvillua të shtunën në kompleksin “Skënder Halili”. Të kuqtë e Marko Pelinxhit kanë dalë nga objektivat dhe në derbi nuk shfaqën më të mirën e tyre. Ndërs

 Sopjani e bën rrugë, tani e rrahin edhe tek moshat Degradon ndeshja Apolonia-Partizani. Prindërit futen në fushë. Loja ndërpritet në minutën e 63-të, pas golit të të kuqve
  • 2009-04-14

 Sopjani e bën rrugë, tani e rrahin edhe tek moshat Degradon ndeshja Apolonia-Partizani. Prindërit futen në fushë. Loja ndërpritet në minutën e 63-të, pas golit të të kuqve

JORGIS MEMO (Panorma Sport)- Rikthehen grushtet në kampionatin e të rinjve. Këtë herë viktimë, as më pak e as më shumë, është gjyqtari Mentor Sopjani, i cili bëhet përsëri protagonist. Pas dhunës barbare në Pukë, dje Sopjani është goditur në ndeshjen Apolonia-Partizani, e vlefshm