Rezultate te kerkimit per termin: +Dustin +Hoffman

Total: 42
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.117Z

Dustin Hoffman operohet për heqjen e një tumori

Duket se e ka kapur në kohë kancerin. Kështu, Dustin Hoffman nuk është menduar dy herë, përpara se të operohej. Gjithçka e ka treguar për “People” zëdhënësi i tij, Jodi Gottlieb, i cili për respekt të aktorit, nuk ka dashur të zbresë në detaje “Tu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.424Z

Hoffman rikthehet tek Të prezantoj të mitë

Dustin Hoffman do të jetë sërish pjesë e “Të prezantojë të mitë”. Vazhdimi i filmit është regjistruar me më pak buxhet se parashikimi dhe për këtë është arritur një marrëveshje me Hoffman.Sipas Deadline, disa skena do të regjistrohen duke integruar pjesët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.585Z

Hoffman ne rolin e producentit rebel

Dustin Hoffman ka nisur xhirimet e filmit “Versioni i Bradley” qe bazohet ne romanin bestseller te Mordecai Richler. Filmi drejtohet nga regjisori Richard J. Lewis. Subjekti flet per nje producent te quajtur Robert Lantos, politikisht jokorrekt, i cili jeton ne nje shoqeri qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.109Z

Hoffman dhe “Led Zeppelin” shpërblehen për kontributin në kulturën amerikane

New York - Aktori hollivudian, Dustin Hoffman dhe rock bendi "Led Zeppelin" janë fitues të sivjetshëm të shpërblimeve qendrës “Kennedy” që do t’iu dorëzohet më dy dhjetor, njoftoi ky institucion kulturore në Uashington. Blues kitari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.388Z

Hoffman Jolie e Pitt ne premieren e Kung fu Panda 2

“Në moshën time, nuk kam më memorien e fortë, prandaj deri këtë mëngjes mendoja se kjo ishte Kung Fu Panda i parë”. Dustin Hoffman ka bërë shaka në premierën e Kung Fu Panda 2, ku ishin prezent edhe Angelina Jolie e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.710Z

Autizmi, mosha e baballarëve, një ndër shkaqet

Dustin Hoffman dhe Tom Cruise ne filmin "Njeriu i shiut". Hoffman luan rolin e Raymond-it qe vuan nga autizmi Autizmi, sëmundja që shfaqet që në fëmijërinë e hershme dhe shkenca nuk ka gjetur ende një përgjigje për origjinën e saj, mund të ketë lidhje me moshën e baballarëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.352Z

De Niro do te marre cmimin Cecil De Mille

Aktori amerikan Robert De Niro do te marre naten e ndarjes se Oscar-ve cmimin per karrieren qe ka emrin e producentit Cecil De Mille. Behet fjale per nje vleresim qe i jepet nga juria duke iu referuar shtypit te huaj.Cmimi eshte nje nder me prestigjiozet e kinemase amerikane.Ne te shkuare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama