Rezultate te kerkimit per termin: +Dyqanet +Vodafone

Meta: total 47 / total_found 47 / time 0.000 / keyword[0] dyqanet / docs[0] 3052 / hits[0] 3694 / keyword[1] vodafone / docs[1] 1164 / hits[1] 4441 /
15-vjet nga themelimi, Lord Watson: Dhoma Britanike në Shqipëri një histori suksesi në ndihmë të biznesit
  • 2016-07-13

15-vjet nga themelimi, Lord Watson: Dhoma Britanike në Shqipëri një histori suksesi në ndihmë të biznesit

Dhoma Britanike e Tregtisë dhe Industrisë në Shqipëri zhvilloi takimin e përvitshëm të miqve të Dhomës ku i pranishëm ishte dhe Lideri i Dhomës Lord Watson personalitet me përmasa botërore i cili prej 7 vitesh ka nën kujdestarinë e tij Dhomën. Në këtë takim morën pjesë dhe d

Dembelët dhe rrethi vicioz i punësimit
  • 2016-05-07

Dembelët dhe rrethi vicioz i punësimit

Nga Ornela Liperi, Monitor Mungojnë profesionistët apo bizneset nuk po hapin vende pune. Cilët janë fajtorët e rritjes së papunësisë. Si ekonomia, edhe pas 25 vitesh tranzicion, është ende e mbështetur te vetëpunësimi, kryesisht në tregti e shërbime. Ulja e produktivitetit dhe mbiz

Cili është dembeli?! Ja 100 punëdhënësit më të mëdhenj
  • 2016-05-07

Cili është dembeli?! Ja 100 punëdhënësit më të mëdhenj

Mungojnë profesionistët apo bizneset nuk po hapin vende pune. Cilët janë "fajtorët" e rritjes së papunësisë. Si ekonomia, edhe pas 25 vitesh tranzicion, është ende e mbështetur te vetëpunësimi, kryesisht në tregti e shërbime. Ulja e produktivitetit dhe mbizotërimi i sektorëve me vl

“VALA ka tre komponentët: Cilësia, çmimi dhe shtrirja” (Video)
  • 2015-09-25

“VALA ka tre komponentët: Cilësia, çmimi dhe shtrirja” (Video)

Drejtori i Vala-s, Agron Mustafa, pas hapjes së superqendrës në sheshin e Prishtinës;- pikë shitje e cila do të ofrojë të gjitha shërbimet, tha se ky koncept do shtrihet ne te gjithe Kosoven.   AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Dre

200 VIP-at e 2014-s: Pasqyra e ekonomisë skandaloze shqiptare
  • 2015-09-12

200 VIP-at e 2014-s: Pasqyra e ekonomisë skandaloze shqiptare

Renditja e 200 kompanive më të mëdha në vend sipas xhiros në vitin 2014. Si ka ndryshuar (për keq) struktura e ekonomisë shqiptare. Lulëzojnë kompanitë e naftës dhe të lojërave të fatit, ndërsa mungojnë sipërmarrjet prodhuese. Rritet pesha e sipërmarrjeve të huaja. Nga 200 më

No Pic available
  • 2013-01-10

Dyqani "Vodafone Smart" vjen në Tiranë me shërbime të reja

TIRANE - Hapet në Tiranë dyqani i ri i Vodafone Smart, dyqan ky i modeluar dhe përshtatur sipas kerkesave të klientëve. Dyqani Vodafone Smart ofron një mënyrë të thjeshtë, por moderne për klientët duke i provuar nga afër produktet e o

No Pic available
  • 2011-09-22

Mbërrin në Shqipëri telefoni i parë në botë me Facebook

Telefoni Vodafone 555 Blue tashmë në dyqanet Vodafone vetëm për 9 000 Lekë (me TVSH). Vodafone Albania sjell ekskluzivisht për tregun shqiptar telefonin inteligjent Vodafone 555 Blue. Vodafone 555 Blue është i pari telefon në botë që është dizenjuar për të patur në qendër të funksi