Rezultate te kerkimit per termin: +Dyqani

Total: 2483
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.023Z

200 gr tritol një dyqani

Tiranë - Një sasi tritoli u gjet sot përpara një dyqani në Tiranë. Lënda plasëse ishte vendosur pranë një dyqani në zonën e "Brrylit" në kryeqytet. Forcat e Xhenios shkuan në vendngjarje, ku bënë të mundur çaktivizimin e lëndës. Sipas të dhënave të para, ishin rreth 200 gram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.930Z

Tirane, vidhet dyqani i floririt

Vidhet nje dyqan floriri ne kryeqytet. Ngjarja e rende ka ndodhur mbremjen e dy diteve me pare, rreth ores 20:00, ne rrugen e "Durresit". Dyqani i bizhuterive, qe ishte nen pronesine e kosovarit Ledion D., ka rene pre e grabitesve ne kryeqytet, ku eshte marre nje sasi e konsiderueshme floriri e perp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.107Z

PD: Mimi Kodheli i dha tender një dyqani celularësh

Partia Demokratike akuzon qeverinë se i ka dhënë tenderin për vëzhgimin e hapësirës detare një dyqani celularësh. Reila Bozdo, koordinatore e PD-së tha se qeveria i ka dhënë plot 295 milionë këtij dyqani. Kontrolli ka zbuluar se tenderi për blerjen, furnizimin, instalimin dhe vën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.671Z

Vidhet natën dyqani i fshatit

Një dyqan i fshatit Lenije në rrethin e Gramshit është vjedhur natën e së dielës nga persona ende të paidentifikuar. Policia lokale njoftoi se dyqani i 26 vjeçarit B. Bardhi është vjedhur me thyerje. Hajdutët kanë shkuar direkt në arkën e dyqanit të artikujve të përzier dhe kanë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.886Z

Grabitet dyqani i pjesëve të këmbimit

ELBASAN - Vetëm në mëngjes pronari i një dyqani ka zbuluar se si vjedhësit kanë arritur të marrin paratë e kasafortës, të cilat fatmirësisht nuk kanë qenë shumë. Ngjarja është regjistruar në lagjen "Shënkoll" kur gjatë orëve të natës persona ende të paidentifikuar kanë hyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.107Z

Vidhet dyqani, nen hunden e policeve

TIRANE - Vidhet dyqani i kepuceve dhe policia "ben sehir". Ngjarja ka ndodhur duke gdhire dita dy dite me pare, ku tre persona kane grabitur nje dyqan kepucesh perballe ish-ekspozites. Por ne vendin e ngjarjes ka qene dhe nje patrulle policie, ku hajdutet u kane marre leje, efektivave per te "ngarku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.482Z

VIDEO / Automjeti përfundon brenda një dyqani në Sarandë, 3 të plagosur

Një automjet ka përfunduar aksidentalisht brenda një dyqani mëngjesin e sotëm në Sarandë. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 3 persona, mes tyre edhe shitësja e biznesit. Rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta. Video e ngjarjes është transmetuar nga SarandaWeb.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama