Rezultate te kerkimit per termin: +Dyshimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.556Z

Dyshimet për ndalimin e Ruçit

Share Policia ka sekuestruar si provë makinën e Gramoz Ruçit, drejtues i lartë në PS, pasi në të u gjendën 1.5 gram kanabis. Makina po drejtohej nga i biri i tij, Ledio, kur u ndalua katër ditë më parë në Durrës. Policia citoi si shkak gjetjen e një arme sporti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.148Z

Berluskoni shuan dyshimet

Kryeministri Italian Silvio Berlusconi ka shuar dyshimet për një çarje të mundshme në qeverinë e tij. Gjatë mbledhjes së Këshillit të Ministrave, Berluskoni u bëri thirrje të qëndrojnë të qetë sepse qeveria ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.847Z

Dyshimet: A e shiti Shqipëria, ndeshjen me Izraelin?

Ndeshja e Shqipërisë me Izraelin, ka qenë një nga më të çuditshmet të zhvilluara nga Kombëtarja jonë vitet e fundit. Për këtë arsye, kanë lindur shumë dyshime dhe pikëpyetje për këtë ndeshje. Dyshimet e para lidhen me arbitrin e ndeshjes, i cili ka gabuar në dy momentet deçi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.782Z

Bërthamoret, Ki Moon: Irani të sqarojë dyshimet

Presidenti i Iranit duhet të sqarojë dyshimet dhe shqetësimet e ndërkombëtarëve për programin e tij bërthamor. Deklarata është bërë nga sekretari i përgjithshëm i OKB-së, Ban Ki Moon, i cili ka kërkuar që presidenti iranian Ahmadinejad të tregojë se programi bërthamor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.298Z

Sot MBYLLET censusi, dyshimet mbeten

Share Sot mbyllet procesi i regjistrimit të popullsisë dhe banesave. Agjencia Reuters i ka kushtuar një hapësirë të veccantë censusit në Shqipëri, duke marrë si shembull fshatin Shëngjergj në Korccë, ku banorët deklarohen si grekë, edhe pse kanë emra mysliman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.304Z

Shtohen dyshimet për trafik

Në kraterin e fabrikës së Gërdecit u gjetën 30 fishekë të pashpërthyer, ndërkohë që kontrata e dytë e çmontimit ishte për predha dhe aty duhej të kishte vetëm të tilla TIRANË - Shtohen dyshimet se fabrika e Gërdecit mund të ketë shërbyer edhe si vend p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.177Z

Dyshimet për biznesmenin e gjetur të vrarë në Kashar

Pronari i një hoteli në autostradën Tiranë- Durrës, u gjet i ekzekutuar mëngjesin e kësaj të premte nga disa kalimtarë në Kodër-Kashar, pranë rezervave të ujësjellësit të fshatit. Eduard Lleshi, 48 vjeç banues në Kashar, u gjet i vrarë pasi ishte qëlluar nga një automatik ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama