Rezultate te kerkimit per termin: +Dyshimi

Total: 5762
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.844Z

Dyshimi, një sëmundje nën lëkurë

Konkursi kombëtar Onufri vjen këtë vit nën kurimin e Cladio Cravero dhe Olsion Lamajt nën moton Elozhe dyshimit Ai mund të ketë formën e një trupi, apo fytyrën e një njeriu që të ndjek kudo. Mund të kalojnë vite, por ai mbetet gjithnjë diku aty, për tu shndërruar në një detaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.592Z

Dyshimi i gazetës Blick:Shqipëria po na spiunon

Personi i fotografuar ne pallatin ne afersi te stadiumit ku do te luhet ndeshja. Ne mengjes disa tifoze shqiptare kane bere fotografi me Hitcfeld dhe Shaqiri & CO. E përdithsmja zvicerane, njëra prej më polemizueseve në vigjilje të përballjes mes Zvicrës dhe Shqipërisë mendon se kombët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.031Z

Hije dyshimi mbi prokurorin e antikorrupsionit të sapoemëruar nga Llalla

Arenc Çela, i sapo emëruar nga kryeprokurori Adriatik Llalla në krye të njësisë antikorrupsion në Prokurorinë për Krime të Rënda, është nën hetim nga kjo njësi. Burimet e lapsi.al, kanë mësuar se njësia antikorrupsion në prokruorinë për krime të rënda, prej muajsh ka nisur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.160Z

Dyshimi, polici iku nga borxhi

 BERAT- Policia e Beratit po heton ende zhdukjen në rrethana misterioze të një efektivi të paraburgimit. Foto Buhali, baba i dy fëmijëve, është zhdukur pesë ditë më parë, por që prej asaj dite ai nuk është kthyer në shtëpi. Pas hetimeve të kryera, ka rezultuar se 50-vjeç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Investimet italiane, PS hije dyshimi

Partia Socialiste ka hedhur hije dyshimi per dy marreveshjet e fundit mes qeverise shqiptare dhe asaj italiane ne fushen e energjise. Deputeti, Andis Harasani ka ngritur nje sere pyetjesh, pergjigjet e te cilave i quajti nje detyrim ligjor te kryeministrit Sali Berisha kundrejt shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.502Z

Angli, hije dyshimi mbi shëndetin e Mbretëreshës

Në prag të martesës së princit William, në shtypin anglez janë hedhur hije të forta dyshimi lidhur me shëndetin e Mbretëreshës Elisabetta II.   Sipas Martin Scurr, ekspertit të mjeksisë në të përditshmen “Daily

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.631Z

Hije dyshimi mbi boterorin e Gjermanise

0 brbr SSSAbrASS brbrHije dyshimi per korrupsion ne percaktimin e Gjermanise si vend oragnizator te finaleve te Kupes se Botes ne vitin 2006 Akuza vjen nga nje reviste vendase e perjavshmja Der Spiegel ne numrin qe doli kete te shtune ne treg Ne votimin e zhvilluar ne Komitetin Ekzekutiv te FIFA Gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama