Rezultate te kerkimit per termin: +Dyshohet

Meta: total 1000 / total_found 47000 / time 0.019 / keyword[0] dyshohet / docs[0] 47000 / hits[0] 62925 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Përplasje në KZAZ nr 42 në Kavajë, Ora News e përcjell live

Në KZAZ nr  42 në Kavajë është ndërprerë procesi i numërimit (ora 18:00) Shkak ishte një konflikt i cili dyshohet se ka ndodhur mes vëzhguesve të partive, dyshohet mes atyre të PS-së dhe LSI-së Gazetarja e Ora News Edjona Dervishi ishte në vendngjarje dhe transmetoi direkt çfar

No Pic available
  • 2017-06-26

Vezhguesit PS e LSI perlasen per fleten e votimit në Kavajë

Ora 19: 40 Procesi i numërimit në KZAZ-në 42 në Kavajë është rihapur, por komisionerët kërkojnë që të mos jenë të pranishëm vëzhguesit politikë. Në KZAZ nr  42 në Kavajë ne oren 18:00 u  ndërpre procesi i numërimit Shkak ishte një konflikt i cili dyshohet se ka

Gjirokastër, plagoset disa herë me thikë 39-vjeçari
  • 2017-06-26

Gjirokastër, plagoset disa herë me thikë 39-vjeçari

Një 39-vjeçar është plagosur me thikë disa herë në trup pas një konflikti për motive të dobëta. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Gjirokastër, ku shtetasi L.A., 22 vjeç,  dyshohet se në Qafën e Pazarit, Gjirokastër, ka goditur disa herë me thikë në trup shtetasin B.D,vj

No Pic available
  • 2017-06-25

Dhunuan 45-vjeçarin tek mbikalimi i Kasharit, dy në kërkim

Policia e Tiranës ka ashpallur në kërkim dy shtetas për dhunim të një personi gjatë mesnatës. Në njoftimin për mediat, bëhet me dije se Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr 6, kanë bërë shpalljen në kërkim të shtetasve A. S 43 vjeç dhe A. M 31 vjeç, të dy banues në Tira

No Pic available
  • 2017-06-25

Krutani shpërndan para për komisionerët dhe vëzhguesit e partisë

 Policia e Durrësit ka nisur procedim penal ndaj një 30 vjeçari banues në Krujë pasi akuzohet se po shpërndante vlera monetare tek persona të ndryshëm, anëtarë të komisioneve, vëzhguesve të subjekteve politik që aderon. Për këtë shkak ka pasur konflikt. “Më datë 24.06.2

No Pic available
  • 2017-06-25

Pazar elektoral në Elbasan, tre persona nën hetim për blerje të votave

Policia e Elbasanit ka çuar për ndjekje penale tre raste të shitblerjes së votave. Në komunikatën për mediat thuhet se ka nisur procedimi në gjendje të lirë në ngarkim të shtetasit F.GJ 56 vjeç banues në Tiranë. Ky shtetas, në fshatin Zdrajsh duke lëvizur me automjet dyshohej se do

No Pic available
  • 2017-06-25

Kapet simpatizanti i PD në Krujë, po u shpërndante para komisionerëve

Vazhdojnë arrestimet për blerje votash. Policia e Krujës ka nisur procedimin penal në ngarkim të një 30-vjeçari, i cili është kapur duke shpërndarë para ditën e djeshme tek komisionerët dhe vëzhguesit. Mësohet se bëhet për një simpatizant të PD-së. Specialistët e Sektorit të Kr