Rezultate te kerkimit per termin: +Dyshoni

Total: 275
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.901Z

Nese dyshoni Lexoni librat

Dje ne Ministrine e Kultures u ndane cmimet vjetore te letersise. Sabri Hamitit iu dha cmimi i madh per vepren e tij Poetika shqipe ne roman Ramiz Gjini ne prozen e shkurter Ridvan Dibra dhe ne poezi Arjan Leka Visar Zhitit per Letersia e denuar perkthyesi i shqipes ne gjuhe tjeter Joachim Rhm etj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.864Z

Dyshoni për fitoren e Ahmadinexhad?! Humoristike!

Teheran- Numri i votave të siguruara nga presidenti i deritanishëm iranian, Mahmud Ahmadinexhad në zgjedhjet presidenciale të djeshme heq çdo dyshim lidhur me fitoren e tij, deklaroi sot kreu i fushatës së tij elektorale Mojtaba Samareh Hachemi, i cituar nga agjencia Fars. "Difer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.604Z

Xavi: Kurrë mos dyshoni te Barcelona

Mesfushori i Barcelonës, Xavi, shpreson se fitorja e mbrëmshme me rezultat të thellë prej 6-1 ndaj Real Zaragozas do të heshtë kritikat. Barcelona u rikthye nga humbja tronditëse në Ligën e Kampionëve ndaj Rubin Kazan, për të shënuar fitore bindëse dhe për të zgjeruar diferencën nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.274Z

Berisha: Mocion mosbesimi, nëse dyshoni për votat

27/07/2010 Kuvendi shtyn votimin e SHISH-it. PS-ja dyshon shumicën. Berisha kundërpërgjigjet Ruçi: “De jure” jeni rrëzuar politikisht si qeveri Kryeministri Berisha është deklaruar i gatshëm të përballet me një mocion mosbesimi të opozitës parlamentare, me qëllim rikonfirmimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.983Z

Mustafa: Mos dyshoni në marrëveshjet me Shqipërinë

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka vlerësuar lartë takimin e djeshëm mes dy qeverive, asaj të Shqipërisë dhe Kosovës, e cila do të jap rezultate të prekshme. Kreu i ekzekutivit kosovar ka ftuar të gjithë që të mos kenë asnjë dyshim në rezultatet e marrëveshjeve të arritura n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.443Z

Zhdukja e kengetarit Reni nena Nje vajze me mori ne telefon dhe tha se eshte me te

Nje telefonate private ne telefonin personal te nenes se Renit Renato Hamza kengetarit te muzikes tallava te zhdukur ne muajin qershor te vitit 2014 ka zgjuar serish shpresat ne familjebr br Silvana nena e tij ende me lot ne sy per zhdukjen misterioze te djalit te saj ka njoftuar policine pasi nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.273Z

Shpërthim në Antalja: 3 të vdekur

Antalja - Tre persona humbën jetën si pasojë e një shpërthimi të një bombole gazi në një hangar në Antalja të Turqisë. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm ku si pasojë e shpërthimit të fuqishëm, xhamat e apartamenteve përreth u thyen. Biznesmenët deklaruan se shpërthimi ishte i fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama