Rezultate te kerkimit per termin: +Dyte +Boterore

Meta: total 1000 / total_found 2077 / time 0.002 / keyword[0] dyte / docs[0] 22128 / hits[0] 31051 / keyword[1] boterore / docs[1] 8644 / hits[1] 12767 /
Deputeti 92-vjecar i Syriza-s Tsipras t8217u kerkoje falje grekeve marreveshje me tiranet
  • 2015-02-24

Deputeti 92-vjecar i Syriza-s Tsipras t8217u kerkoje falje grekeve marreveshje me tiranet

e Hene 23 Shkurt 20151000 am brbrKush e di se sa shume i peshojne fjalet e 92-vjecarit Manolis Glezos kryeministrit Tsipras i cili eshte kategorisht kunder cdo mase shtrenguese ndaj popullit grek Deputeti i Syriza-s u kerkon ndjese grekeve per marreveshjen e nenshkruar nga Athin

Niko Dhales Si i zhdukja me pagese kokat e udheheqesve
  • 2015-02-24

Niko Dhales Si i zhdukja me pagese kokat e udheheqesve

e Hene 23 Shkurt 20151631 pm p classwp-caption-textAvni Delvina dhe Niko Dhales ne vitet e riniseSSSAbrASSU deshen te kalonin 25 vjet qe Niko Dhales te rikthehej ne Tirane si piktor Do te sjelle me vete nje copez Italie apo Parisi vendet qe e mirepriten edhe pse i huaj Ne daten

Rama Bashkepunimi rajonal eshte rivitalizuar te behemi partnere aktiv te BE
  • 2015-02-24

Rama Bashkepunimi rajonal eshte rivitalizuar te behemi partnere aktiv te BE

Transmetuar me 24022015 - 0955 Tirane 24 shkurt 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama deklaron se ekziston rreziku qe boshlleku ekonomik mes vendeve te rajonit dhe Bashkimit Europian te behet me i madh ndaj nenvizoi se ne kete kuader duhet te kete me shume veme

Rama Bashkepunimi rajonal i rivitalizuar te behemi partnere aktiv te BE
  • 2015-02-24

Rama Bashkepunimi rajonal i rivitalizuar te behemi partnere aktiv te BE

Transmetuar me 24022015 - 0955 Tirane 24 shkurt 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama deklaron se ekziston rreziku qe boshlleku ekonomik mes vendeve te rajonit dhe Bashkimit Europian te behet me i madh ndaj nenvizoi se ne kete kuader duhet te kete me shume veme

Europen apo trashegimine  e krimeve te komunizmit
  • 2015-02-21

Europen apo trashegimine e krimeve te komunizmit

e Premte 20 Shkurt 20151338 pm AGRON TUFAbrbr   I nderuar Kryetar i Parlamentit te Shqiperise zoti Ilir MetabrNisur nga nje shqetesim i hershem i gjere dhe i perhershem publik qe ka te beje me mungesen e plote te vullnetit politik per denimin ligjor te krimeve te komunizmi

Rrefimi i Abaz Ermenjit  ne 1946 Pse e humbem luften me komunistet
  • 2015-02-16

Rrefimi i Abaz Ermenjit ne 1946 Pse e humbem luften me komunistet

e Diele 15 Shkurt 20151525 pm p classwp-caption-textAbaz ErmenjiSSSAbrASSNje rrefim i rralle vjen sot ne gazeten 8220Panorama8221 nga nje prej protagonisteve te Luftes se Dyte Boterore Abaz Ermenji eksponent kryesor i Ballit Kombetar kryesisht ne zonen e Beratit Ne fund te vitit

Kopenhagen vritet terroristi
  • 2015-02-15

Kopenhagen vritet terroristi

brbrMarrin fund oret e terrorit qe perjetoi kryeqyteti danez Kopenhagen pas dy atentateve qe tronditen vendin Policia ekzekutoi oret e para te se dieles personin qe besohet se qendronte pas dy sulmeve terroriste I pari ndodhi ne nje qender kulturore ku mbahej nje debat per lirine e shprehjes dhe i