Rezultate te kerkimit per termin: +Dzeko

Total: 549
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.906Z

Dzeko favorizon Unitedin

Sulmuesi i Manchester Cityt, Edin Dzeko ka ftohur parashikimet se skuadra e tij është favorit për titull në Premierligë. City aktualisht kryeson në renditje, pesë pikë para rivalit të qytetit Manchester United. Por, Dzeko insiston se United është ende skuadra kryesore në ligë. “Nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.250Z

Dzeko nuk dorëzohet

Sulmuesi i Manchester Cityt, Edin Dzeko dëshiron të mbetet dhe të luftojë për një vend në ekip, por pranon se i nevojitet një seri e paraqitjeve për të arritur kulmin e formës. E ardhmja e reprezentuesit boshnjak në Etihad Stadium është vënë në dyshim pas interesimit të Cityt për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.757Z

Dzeko demtim i lehte

Lajm i mire per Wolfsburg. Edin Dzeko lojtari boshnjak i cili u demtua gjate nje seance stervitore do te qendroje vetem dy jave larg fushave te blerta. Pas analizave te bera nga stafi mjekesor i skuadres, mesohet se koha qe nevojitet per riaftesimin e plote te Dzeko eshte rreth 15 dite.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Dzeko në shitje

Njësoj sikurse dy vite më parë, Edin Dzeko ka filluar të zë ballinat e gazetave sportive dhe uebfaqeve që merren me transferimin e futbollistëve. Sipas 4-4-2.net, sulmuesi i Manchester Cityt, në fund të këtij sezoni pritet të largohet nga Itihad. Ylli boshnjak ka humbur vendin në formaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.272Z

Dzeko injoron spekulimet

Sulmuesi Edin Dzeko është i lumtur në Manchester City dhe nuk vë në dyshim të ardhmen e tij në klub, ka njoftuar menaxheri i tij, Irfan Redzepagic. Mediet britanike në javët e fundit kanë raportuar se 26-vjeçari do të vihet në shitje gjatë afatit kalimtar të verës. Por, Dzeko duket t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.441Z

Dzeko kërkon falje

Nga Express më 30 shtator 2011 në ora 18:01 Sulmuesi i Manchester Cityt Edin Dzeko i ka kërkuar falje menaxherit Roberto Mancini për reagimin e tij negativ pas zëvendësimit në ndeshjen kundër Bayern Munichut. Sulmuesi boshnjak ishte i pakënaqur me Mancinin pas daljes nga loja në humbj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.643Z

Dzeko Luajme per fitore

Shqiperia do te zhvilloje sot nje nder ndeshjet me te rendesishme per te me shume nisur nga situata ku do te mungoje ne pankine trajneri Josip Kuzhe i goditur nje jave me pare nga nje hemoragji cerebrale dhe Debatik Curri i demtuar. Vec tyre kundershtari yne Bosnje Hercegovina edhe ps

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama