Rezultate te kerkimit per termin: +Dzekon

Total: 98
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.547Z

Reali kërkon Dzekon

Nga Express më 16 qershor 2011 në ora 23:00 Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, kërkon transferimin e sulmuesit të Manchester Cityt, Edin Dzeko, ka njoftuar e përditshmja angleze Daily Star. Mourinho ishte i interesuar për Dzekon edhe në janar, por 25 vjeçari vendosi të kalojë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.616Z

Juventus dorëzohet për Dzekon

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka pranuar se klubi është tërhequr nga interesimi për transferimin e sulmuesit të Wolfsburgut, Edin Dzeko. Gjiganti italian gjatë gjithë verës ka qenë në ndjekje të reprezentuesit boshnjak mirëpo Marotta ka pranuar se ky objektiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.719Z

Real Madrid kërkon Dzekon

Gjiganti spanjoll, Real Madrid është duke kërkuar sulmuesin boshnjak të Manchester Cityt, Edin Dzekon.Trajneri i “mbretërve”, Jose Mourinho dëshiron që në ‘Santiago Bernabeu’ të sjellë boshnjakun si zëvendësim të Gonzalo Higuain, ky i fundit sipas të gjitha gjasave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.753Z

Milani humb interesin për Dzekon

Milani përfundimisht nuk është më i interesuar për sulmuesin boshnjak të Wolfsburgut, Edin Dzeko, pasi Kuqezinjtë planifikojnë që ta mbajnë Klaas-Jan Huntelaarin. Ariedo Braida, njëri nga drejtorët e Milanit, ditë më parë tha se Huntelaar është perfekt dhe se ai shënon "dhe askus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.515Z

Bayerni s’ka nevojë për Dzekon

Pas spekulimeve rreth interesimit të Bayern Munichut për sulmuesin e Manchester Cityt, Edin Dzekon, ish trajneri i gjigantit bavarez Ottmar Hitzfeld beson se gjiganti nga Bundesliga nuk ka nevojë për një sulmues të ri. “Dzeko? Mendoj se Bayern ka mjaft sulmues me ardhjen e Pizarros dhe q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.725Z

Edhe Tottenham në garë për Dzekon

Përveç Milanit, interesim për sulmuesin boshnjak Edin Dzeko, tani ka filluar të tregojë edhe skuadra angleze Tottenham Hotspur, për një transferim të mundshëm gjatë afatit kalimtar veror. Sipas "The Mirror", ky transferim do të mund të vihej në jetë, pasi sulmuesi i Wolfsbur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.747Z

Juve negocion me Cityn për Dzekon?

Juventusi është në bisedime me Manchester Cityn për sulmuesin Edin Dzeko. Ish-ylli i Wolfsburgut, ka dështuar në Angli që nga mbërritja në janar dhe City dëshiron ta largojë nga radhët e veta. Mediaset bën të ditur se drejtori s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama