Rezultate te kerkimit per termin: +Eagle

Total: 3047
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.638Z

“Eagle Saranda Fest”, festa e “Eagle Mobile” në bregdetin jonian

Eagle Mobile, kompania më rinore e telefonisë së lëvizshme në vend ka nisur një veprimtari mjaft të veçantë argëtuese verore në Sarandë. Banorët e qytetit bregdetar, vizitorët dhe turistët do të përjetojë çaste mjaft të bukura dhe të larmishme për tre ditë dhe netë rresht n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.544Z

Eagle Mobile organizon “EAGLE SARANDA FEST”

Veç argëtimit muzikor, pjesëmarrësit në këtë aktivitet që nis në orën 17:00 dhe përfundon në mesnatë, do të kenë mundësi të  argëtohen gjithashtu edhe me lojra si basketboll, futboll, dhe një numër të konsiderueshëm lojrash standarde të lunapark. Veç kësaj, artistë ani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

'Eagle Mobile nis fluturimin'

Kompania m e re e telefonis celulare n Shqipri, Eagle Mobile, ka prmbyllur fazn e shtrirjes s infrastrukturs n territorin e vendit dhe mbulimit me sinjal. Eagle Mobile tashm mbulon rreth 95 prqind t popullsis n Shqipri dhe sjell shrbime t reja n tregun shqiptar t telekomunikacionit me tarifa t prsht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.808Z

Eagle Mobile mbush tre vjec

Kompania e telefonise se levizshme Eagle Mobile shenoi dje pervjetorin e trete te saj. Eagle erdhi si nje shprese per ndryshim ne tregun e monopolizuar te telekomunikacioneve ne Shqiperi. Ajo solli sherbime te reja ne nje treg ku mbizoteronin vetem thirrjet zanore dhe SMS-te. Me hyrjen e kesaj kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.867Z

Risit e Eagle Mobile

Operatori m i ri i telefonis celulare n Shqipri, Eagle Mobile katr muaj pas daljes zyrtare n treg me sinjal dhe nj muaj pas lanimit t marks, ka arritur shtrirjen q garanton mbulim pr t gjith qytetart shqiptar. M se 22 inxhinier t teknologjis s lart dhe rreth 500 punonjs punuan pr ngritjen e pikav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Tarifat e Eagle Mobile

Kompania m e re e telefonis celulare n Shqipri, Eagle Mobile ka publikuar edhe tarifat e komunikimit duke i ulur ato me 40 prqind krahasuar me mimet aktuale. Duke futur sistemin Proring brenda grupit, Eagle Mobile ofron mundsi t ndryshme komunikimi si midis abonentve t saj, ashtu edhe me prdoresit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.705Z

Eagle Mobile shpërndan dhuratat

 Eagle Mobile ka shpërndarë dje dhuratat për 360 abonentët fitues të fushatës së muajit dhjetor. Po ashtu 2009 abonentë fituan nga 100 SMS falas për t'u përdorur mes datave 1-31 janar 2009. Gati 100 prej abonentëve përfituan nga një lap-top HP 550 së bashku me USB Modem dhe një v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama