Rezultate te kerkimit per termin: +Ecomotive

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.492Z

Linja të kompozuara për “Audi Locus Concept”

Tashmë “Audi” vjen me modelin e së ardhmes. Dizajneri turk, Ugur Sahin, është shprehur se frymëzimin kryesor e ka marrë nga natyra. Sipas tij, njerëzit nuk vërejnë linjat, format dhe lakimet e ndryshme në natyrë. Për këtë arsye, koncepti i tij bazohet në linja të kompozuara, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.937Z

Cilën makinë të zgjedhësh për këtë vit

 Xhek Preçetaj Në Shqipëri koncensionarët e makinave janë të shumtë. Blerjet e makinave nga ana tjetër kanë shënuar një rritje të ndjeshme, ndoshta bazuar edhe në problemet me transportin publik. Por cilat janë makinat që pritet të hyjnë në treg për këtë vit? Në një bashkëpu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama