Rezultate te kerkimit per termin: +Ed +Reinhold

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.014Z

Vrasja e 4 marinsave amerikane FBI Autori ska lidhje me organizatat terroriste

0 brbr SSSAbrASS brbrPolicia amerikane ka nisur kontrollet ne shtepine e 24 8211 vjecarit qe vrau kater marinse amerikane dhe plagosi tre persona te tjere ne Chattanooga Tenezi ne Shtetet e Bashkuarabrbr brbrSulmi ne dy bazat amerikane eshte etiketuar si akt i brendshem terrorist FBI tha se nuk ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.023Z

Vrasja e marinsave në Tenesi

Marinsi amerikan që u qëllua dy ditë më parë në një bazë ushtarake në Chattanooga, Tennessee, vdiq sot, duke çuar në pesë numrin e viktimave në sulm. Organet amerikane të hetimit po përpiqen të përcaktojnë nëse i dyshuari për vrasjen e marinsave, kishte lidhje me terrorismin nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.868Z

Katër të vrarë nga të shtënat në dy qendra ushtarake në SHBA

Katër pjesëtarë të ushtrisë amerikanë u vranë nga të shtënat në dy qendra ushtarake në shtetin jugor amerikan, Tennessee. Zyrtarët thanë se sulmuesi që hapi zjarr u vra po ashtu në këtë incident. Disa persona të tjerë janë plagosur, në mesin e tyre edhe një oficer policie. Aut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama