Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Niko +Minist

Total: 22
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.055Z

Rama prezanton emrat e Qeverise se re

Kryeministri Edi Rama prezanton emrat e Qeverisë së re, në një deklaratë për media dhënë këtë të mërkurë. Kryeministër Edi Rama Zëvendëskryeministër Niko Pelehi 1. Ministria e Financave Shkëlqim Cani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.749Z

Edi Rama, me 7 sekserë personalë në kabinetin qeveritar

04-08-2013 / Gazeta 55 Më shumë se 35 përqind e anëtarëve të kabinetit qeveritar janë sekserë, që në jetëshkrimin e tyre kanë të regjistruar veç bashkëpunimin me Edi Ramën. Shitblerja e pronave, studiot ligjore q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.923Z

Emrat e ministrave të kabinetitRama të dekretuar sot nga Nishani

TIRANE - Presidenti i Republikës dekretoi sot kabinetin e ministrave të qeverisë që do të drejtohet nga kryeministri Edi Rama. Dekreti një ditë pasi kryeministri Edi Rama i paraqiti emrat e kabinetit qeveritar. Emërimi i Këshillit të Ministrave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.574Z

Rama mbledh qeverine

Kryeministri i zgjedhur, Edi Rama është takuar ministrat e rinj të kabinetit të tij, të cilët i propozoi një ditë më parë. Takimi është zhvilluar në selinë e Partisë Socialiste, bëjnë të ditur burime z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.842Z

Betohen 21 anëtarët e kabinetit tëri të qeverisë së Shqipërisë

Të tjera rreth shkrimit FOTO/ Betimi i ministrave në Presidencë TIRANË -  Betohet para Kushtetutës, qeveria e re duke marrë në këtë mënyrë zyrtarisht detyrën. Në orën 18.23 minuta, Kryeministri Edi Rama ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.060Z

Qeveria e re e Shqiperise

Kryeministri i zgjedhur Edi Rama i dha fund hamendësive dhe aludimeve për emrat e ministrave që do të ulen në kabinetin e qeverisë së re, duke surprizuar jo pak me emrat e ministrave të rinj, që do të marrin detyrën në fillim të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.574Z

Rama takon ministrat e PS

24 orë nga bërja publike e emrave të ministrave, kryeministri i zgjedhur Edi Rama zhvilloi në selinë e PS takimin e parë konsultativ me disa prej tyre. Takimi ka zgjatur për më shumë se një orë dhe mësohet se Rama u ka lën&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama