Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Paloka

Total: 4116
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.021Z

VIDEO/ Edi Paloka e quan Ramën pallë

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka, nuk e ka mbajtur shumë gojën teksa ka dhënë një intervistë për ABC. Ai e ka cilësuar kryeministrin Edi Rama, pallë. Sipas Palokës, Rama ka qejf që ta përdorë fjalën rumpallë, ndërsa ai i është përgjigjur me fjalën pallë./b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.331Z

Edi Paloka fshin postimin për Ardian Fullanin

Kreu i grupit parlmentar të PD-së, Edi Paloka, postoi dje një status ku ironizonte guvernatorin Ardian Fullani. Ndryshe nga linja zyrtare e PD-së, ai kërkonte largimin e Fullanit në mënyrë jot ë drejëpërdrejtë. Paloka kërkonte nga Fullani që most ë sakrifikonte kaq shumë duke nden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.556Z

I hedh bojë Ramës, përjashtohet nga seanca Edi Paloka

Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga seanca deputetin demokrat Edi Paloka. Mësohet se Paloka ka hedhur bojë në drejtim të kryeministri Edi Rama. Pushim, të nxirret Paloka jashtë, tha Ruçi. Gazeta Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.939Z

VIDEO/ Edi Paloka përplaset fizikisht me policët bashkiake

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka, është përplasur fizikisht me Policinë Bashkiake të Tiranës. Në videon e mëposhtme shihet Paloka që shtyn dhe përplaset me policët. Edhe kur unë shkel ligjin ti duhet të zbatosh ligjin, u drejtohet Paloka punonjësve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.612Z

Paloka: 40 deputetë kërkojnë hetim për Edi Ramën

Deputeti i PD-së, Edi Paloka, u shpreh se, e djathta ka mbledhur 40 firma të deputetëve për të ngritur komisionin hetimor ndaj lejeve të ndërtimit të dhëna muajt e fundit. Paloka ka akuzuar kryebashkiakun Edi Rama se ka marrë miliona euro për lejet e ndërtimit të dhëna së fundmi, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.791Z

Edi Paloka, kreu i fushatës së PD në Tiranë

Drejtuesit e lartë të Partisë Demokratike kanë nisur punën për caktimin e kryetarëve të grupeve për zgjedhjet vendore. Lista e plotë e tyre pritet të zyrtarizohet në një mbledhje kryesie, por paraprakisht mësohet se ndër të tjerë në Tiranë do te jetë i ngarkuar kryesor Edi Palok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.224Z

Koncesionet e HEC-eve Edi Paloka ne Prokurori

TIRANE - Deputeti i Partise Demokratike Edi Paloka deshmoi dje per rreth tri ore ne Prokurorine e Tiranes para grupit hetimor te dosjes se koncesioneve te HEC-eve dhe vendburimeve te naftes. Burime nga prokuroria e kryeqytetit thane dje se deputeti Paloka ishte thirrur ne cilesine e deshmitarit si a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama