Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Ramn

Meta: total 126 / total_found 126 / time 0.000 / keyword[0] edi / docs[0] 105312 / hits[0] 209215 / keyword[1] ramn / docs[1] 154 / hits[1] 186 /
PPSH Marko Dajti leter pikante presidentit Obama
  • 2014-06-03

PPSH Marko Dajti leter pikante presidentit Obama

Transmetuar me 03062014 - 2304 Kryetari i Partise se Punes se Shqiperise se Riorganizuar Marko Dajti i dergon nje leter-kerkese Presidentit te Shteteve te Bashkuara te Amerikesbr br Kreu i partise ne koalicion me Edi Ramen hedh kritika te shumta ndaj poli

Rama: Axhenda e vetme, statusi. Berisha: S'ta japin, ty të shumëzojnë me zero
  • 2014-05-29

Rama: Axhenda e vetme, statusi. Berisha: S'ta japin, ty të shumëzojnë me zero

TIRANË- “Akt për ti mbyllur gojën opozitës”. E kanë cilësuar kështu të djathtët në seancën e sotme parlamentare incidentin e dy ditëve më parë të rrahjes mes deputetëve. Si kundërpërgjigje, një nga deputetët e PS, Taulant Balla theksoi se opozita po mundohet që me k

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?
  • 2014-03-24

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?

Nga Mero Baze   Ilir Meta m n fund u prball me nj sulm t strukturuar nga Partia Demokratike. N nj deklarat zyrtare t partis m t madhe opozitare, Ilir Meta fajsohej për sulmin dhe shkatërrimin e institucioneve të pavarura, për reduktimin e hapësirës së debatit në Kuvend për opozit

Komenti/ Vetëm qyqet s’kanë fole
  • 2012-07-29

Komenti/ Vetëm qyqet s’kanë fole

29-07-2012 / Gazeta 55 Që partia Socialiste ishte një fole grerëzash nuk ishte ndonjë sekret, por që brenda folesë të gjendej një “Qyq” kjo po që ishte krejt e panjohur. Në një postim në rrjetin social facebook, deputeti i

Vazhdon protesta te KQZ ambasadoret takohen me Ramen
  • 2011-05-20

Vazhdon protesta te KQZ ambasadoret takohen me Ramen

E perditesuar - 2055 - VAZHDON PROTESTA DHE NUMRIMI N KQZ Vazhdon numerimi i votave te pavlefshme ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve duke e cuar keshtu ne 84 numrin e kutive te hapura. Nga numerimi i deritanishem kandidati demokrat Lulzim Basha la 138 vota kundrej 59 votave qe ka marre Edi Rama.

No Pic available
  • 2010-09-02

PD, Ramës: Mos u fshih pas grave

Mazhoranca Metalla akuzon kryebashkiakun dhe ironizon deputetet e PS-s Partia Demokratike vijoi edhe dje t’i krkoj kryetarit t Partis Socialiste, njkohsisht kryebashkiakut t Tirans, Edi Rama, q t bj transparenc n lidhje me akuzat e bra ndaj tij. Kshtu, n emr t PD-s, deputeti Osman Metalla the

No Pic available
  • 2010-09-02

PD, Metalla: Korrupsioni i Ramës po largon investitorët

Partia Demokratike dnon heshtjen e gjat t strumbullarit t korrupsionit, ndrsa informon se aferat korruptive t Rams jan publikuar edhe nga mediat ndrkombtare, duke sjell kshtu largimin e investitorve t huaj. Demokratt edhe gjat dits s djeshme vijuan akuzat ndaj kryebashkiakut Edi