Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.551Z

EDI RAMA KUNDER EDI RAMES

Edi Rama është i dënuar sot të ketë përballë kundërshtarin më të rreptë të mundshëm për të, që është Edi Rama. Ai ka kundërshtar të djeshmen e vet. Kështu u ndodh, herët a vonë, të gjithë liderëve autokratë që në agim të karrierës i përdorin parimet dhe aksiomat demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.146Z

Shembulli Edi Rama

Edi Rama ka treguar se ka logjikë ndryshe të të bërit politikë. Kryeministri shqiptar që nga ardhja në pushtet ka treguar dhe po tregon se kërkon të qeverisë ndryshe. E këtë frymë të re, Edi Rama po e proklamon edhe në publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.772Z

EDI RAMA: KUSH GËNJEN?

Shtetet e Bashkuara të Amerikës deklarojnë se asnjë prej çështjeve të mprehta të aktualitetit politik në vend nuk duhet të jetë shfajësim për bojkotin e Parlamentit, bllokimin e zgjedhjeve dhe Reformës në Drejtësi. Në përgjigje të interesimit të Top Channel, ambasada amerikane n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.020Z

Edi Rama martohet

Lideri i partise Socialiste Edi Rama duket se ka vendosur ti jape fund jetes prej beqari dhe te martohet. Selia Roze ka konfirmuar lajmin per martesen e afert te liderit te opozites Rama. Mesohet se kryebashkiaku i Tiranes Rama ka vendosur te martohet me Lindita Bashen nje pedagoge me te cilen k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.487Z

Edi Rama provokon Europën?

Në emisionin televiziv "Conflict Zone" të DW kryeministri shqiptar Edi Rama, në bisedë me Tim Sebastian, flet për sistemin e korruptuar të drejtësisë në vend, ëndrrën për Europën, si dhe fantazmat e së shkuarës në Ballkan. Gazetari britanik që punon për Deutsche Welle-n dhe drejton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.384Z

A është antiverior Edi Rama?

Pas zhvillimeve dramatike me listën e deputetëve të PS në Lezhë, online është ndezur online debati nëse kryeministri Edi Rama është antiverior. "Në një intervistë dhënë Ilir Babaramos të 'A1 Report', ai dëshmon një mungesë ndjeshmërie dhe respekti alarmant për zona të banuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.350Z

FOTOT/ Feministi Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në në Forumin e Gruas Socialiste. Ai ka mbajtur edhe një fjalim, ku ka thënë se nuk mund ti japin leksione nga PD-ja për femrat, një feministi si ai. Partia Socialiste është faktikisht forca që po sjell një transformim rrënjësor edhe në këtë drej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama