Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Ramen

Meta: total 1000 / total_found 3409 / time 0.005 / keyword[0] edi / docs[0] 105312 / hits[0] 209215 / keyword[1] ramen / docs[1] 4414 / hits[1] 5769 /
Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?
  • 2019-03-30

Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?

Pas atentatit me vdekje te dy vëllezërve Bilali sot në Shkodër, drejtuesi politik i PD në këtë qark, Flamur Noka ka reaguar në Facebook duke kërkuar që shteti të gjejë autorët. Noka hedh akuza të forta në drejtim të Kryeministrit Edi Rama, ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe

No Pic available
  • 2019-03-28

Me patericë dhe flamur në dorë, invalidi tërhiqet zvarrë nga policia

Protesta e sotme e opozitës është shoqëruar me tensione dhe përplasje mes policisë dhe protestuesve. Në një foto të publikuar nga nënkryetari i PD, Edi Paloka shihet një person, i cili tërhiqet zvarrë nga policia. Sipas Palokës, personi në foto është invalid dhe po protestonte sot

Kongresi i PS/ Ish-deputeti: Më zhgënjeu Elisa, lideri nuk e eksitoi dot?!
  • 2019-03-24

Kongresi i PS/ Ish-deputeti: Më zhgënjeu Elisa, lideri nuk e eksitoi dot?!

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka ironizuar qëndrimin e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali gjatë Kongresit të djeshëm të Partisë Socialiste. Paloka shkruan në Facebook se Elisa mbeti në nivelin e gjithë të tjerëve, duke mos gjetur një shprehje për S

Basha: PD nuk do vijë në pushtet me kufoma
  • 2018-12-15

Basha: PD nuk do vijë në pushtet me kufoma

Në Kuvendin Kombëtar të PD-së, Lulzim Basha tha se opozita mbështet dhe nxit çdo lloj proteste për mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve. Pavarësisht këtij qëndrimi, kreu i PD-së thotë se nuk do të vijë kurrë në pushtet me kufoma, duke lënë të kuptojë se protestat e dhunshme n

Vasili akuzon Ramën: Bën sikur ska dijeni për kompanitë offshore
  • 2018-12-14

Vasili akuzon Ramën: Bën sikur ska dijeni për kompanitë offshore

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama lidhur me çështjen e studentëve. Përmes një postimi në Facebook Vasili thekson se Rama bën sikur nuk ka informacion në lidhje me drogën dhe firmat offshore që marin 30 milionë brenda ditës. Post

Basha publikon videon: Ja si gënjeu Rama për Unazën e Re
  • 2018-11-26

Basha publikon videon: Ja si gënjeu Rama për Unazën e Re

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha akuzon kryeministrin Rama si një gënjeshtar që mohon vetveten dhe që ka si qëllim vjedhjen e 40 milionë eurove me projektin tek Unaza e Re. D-se, Lulzim Basha akuzon Ramen se po mohon edhe veten teksa genjen hapur vetem Basha ka postuar një video

Vaisli publikon dokumentet: Prokuroria mbyll çështjen kundër Ramës
  • 2018-10-16

Vaisli publikon dokumentet: Prokuroria mbyll çështjen kundër Ramës

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petirt Vasili ka publikuar dokumentet nga Prokuroria, e cila njofton se nuk do të nisë hetimet në lidhje me kallëzimin e dorëzuar nga kryetarët e grupeve parlamentare të LSI dhe PD, kundër Edi Ramës. Vasili dhe Spaho dorëzuar në Prokurori kallëzimin pë