Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rames

Total: 8332
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.082Z

Revolucioni i Bardhe i Edi Rames

Revolucioni i Bardhe eshte nje term qe i referohet reformave drastike qe ndermori mbreti i Iranit Muhamed Reza Shah Pahlavi ne vitin 1963 me qellim per te zgjeruar mbeshtetjen e tij popullore. Ky revolucion u konsiderua i bardhe per vete faktin se ai nuk ishte si revolucionet e zakonshme te atehe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.089Z

"Nuk besojme te politika e re e Edi Rames"

Sondazhet qe jane realizuar ditet e fundit ne mediat shqiptare online, kane pasur ne qender te vemendjes edhe kryetarin e Partise Socialiste Edi Rama. Faqja informative Balkanweb e grupit mediatik ku bejne pjese Gazeta Shqiptare dhe tv News24, kishte dje si pyetje te sondazhit, argumentin "Rama": "A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.990Z

Edi Rama ne dore te Edi Rames

Transmetuar me 06102015 - 1438 PUBLICITET Nga Artur Zhejibr br Drejtori i Mapobr br Edi Ramen e kam pasur mik te vjeter rinie dhe ajo ishte nje miqesi e thelle qe do sdo le gjurmen e vet per gjithe jeten Kam qene krah tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.657Z

Fundi i bojkotit te Edi Rames

Kryenecesia deri ne arrogance te mirefillte e kryetarit aktual te PS-se, per te mbajtur jashte parlamentit grupin e deputeteve te kesaj partie, eshte nje nga ngjarjet me te perfolura ne Shqiperine post-komuniste, pa perfshire rebelimin e 97-s. Kjo mos pjesemarrje ne Parlament e opozites, e cila po h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.248Z

Rrefehet bashkeshortja e re e Edi Rames

Teksa pergatitjet per dasmen e ciftit jane drejt fundit Edi Rama dhe bashkeshortja e tij Linda Basha kane vendosur te rrefehen ne emisionin Top Story kur Rama eshte rrefyer politikisht te pakten dy vitet e fundit. Cifti Rama u shprehen te emocionuar ne kete rrefim roze kesaj here. Linda Basha tha se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.765Z

Turi i Edi Rames turi i gjobave

27-09-2010 / Gazeta 55 Pas motos se genjeshtert largohu fshihet kerkesa sillni sa me shpejt gjobat e protestave pasi koha nuk pret dhe veshtiresite do te jene edhe me te medha me futjen ne perdorim te taksave fiskale. Skema mafioze e Edvinin synon ruajtjen e fondeve te lira ne buxhetet e bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Kadilli: Opozita te ndale agresivitetin e Edi Rames

Opozita duhet te ndale transferimin e agresivitetit personal te kryetarit te Partise Socialiste, Edi Rama ne politiken shqiptare. Kjo ishte thirrja qe beri dje deputeti i Partise Demokratike per Qarkun e Korces, Fatbardh Kadilli, ne drejtim te socialisteve dhe perfaqesuesve te tjere te politikes shq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama