Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Smajlaj +Ne

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.775Z

Lirohet mjeku i kardiologjise gjykata Arrestim i paligjshem

Shkoder 26 nentor 2016 NOAal - Gjykata e Shkodres le te lire mjekun kardiolog Edi Smajlaj Ne seancen e sotme te vleresimit te mases se sigurise kjo gjykate cilesoi te paligjshem arrestimin e mjekut Smajlajbr br Vendimi eshte marre paraditen e sotme ndersa dhjetera mjeke protestuan per te 3-ten dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.095Z

Gabimet mjekësore, mjekët e Shkodrës në protestë: Abrogoni nenin

Në të njëjtën ditë kur parlamenti zhvillon punimet e tij, edhe mjekët e Shkodrës do të protestojnë çdo javë me kërkesën që të aborgohet neni 96 i kodit penal i cili trajton si vepër penale, gabimet mjekësore. Ata i quajnë të rënda veprimet e ndodhura me arrestime brenda mjediseve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.033Z

Lista e LSI e PBDNJ, Meta ne Tirane, Dule ne Vlore

Levizja Socialiste per Integrim ishte forca e pare politike qe publikoi listen zyrtare te kandidateve per zgjedhjet e 23 qershorit. Sekretari i kesaj force politike dhe perfaqesuesi i saj ne KQZ, Ylli Majani tha se LSI do te kandidoj me 140 kandidate ne gjithe vendin. Nderkohe qe pretenduesit kryeso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.837Z

3 ligjet, Meta: Berisha mos më zhgenje, prano kompromisin për integrimin, Rama do i votojë

TIRANË-Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim z. Ilir Meta prezantoi sot në Shkodër kandidatët për deputetë. Në fjalën e tij, Meta vuri theksin tek 3 ligjet, duke i bërë thirrje kryeministrit Sali Berisha t’i votojë gjatë kësaj legjislature. Kryetari i LSI tha se kompromisi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.027Z

Listat e kandidatëve plot surpriza, Arben Malaj jashtë, kandidon i pavarur. LSI zyrtarizon kandidatët

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. SuprizatE para që zyrtarizoi listën me emrat e kandidatëve ishte LSI. Plot 140 emra, por në të mungonte emri i të shumëpërfolurit, Shezai R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.065Z

LSI dorëzon në KQZ listën zyrtare të kandidatëve

Të tjera rreth shkrimit PDF/LISTA E PLOTE E LSI TIRANE - Lëvizja Socialiste për Integrim ka dorëzuar e para në KQZ listën me emrat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 23 Qershorit.Nënkryetari I LSI-së, Ylli Manjani, emri i t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.030Z

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama