Rezultate te kerkimit per termin: +Edi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.551Z

EDI RAMA KUNDER EDI RAMES

Edi Rama është i dënuar sot të ketë përballë kundërshtarin më të rreptë të mundshëm për të, që është Edi Rama. Ai ka kundërshtar të djeshmen e vet. Kështu u ndodh, herët a vonë, të gjithë liderëve autokratë që në agim të karrierës i përdorin parimet dhe aksiomat demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.997Z

Edi sEdi!

Nga Arian Galdini Ditën e enjte në mbrëmje vendosa të ndjek emisionin Opinion të Blendi Fevziut. Ishin 2 orë përpjekje për të mirëkuptuar një Kryeministër që nuk tha asgjë për tu kuptuar. Me këtë mënyrë retorike dhe prolikse të të folurit bukur që ka, Edi Rama, nuk bën gjë tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.642Z

Edi sqaron klipin

28/03/10 20:20 Jetmiri dhe Eduardi bisedojnë jashtë dhe Jetmiri i thotë Edit se ai do ta mbështesë gjatë gjithë kohës dhe gjatë kësaj jave të dy mynd të flasin sa herë të dojë edi dhe për çfarë të dojë. Jetmiri e pyet Edin që ti tregojë për klipin që Edin banorët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.146Z

Shembulli Edi Rama

Edi Rama ka treguar se ka logjikë ndryshe të të bërit politikë. Kryeministri shqiptar që nga ardhja në pushtet ka treguar dhe po tregon se kërkon të qeverisë ndryshe. E këtë frymë të re, Edi Rama po e proklamon edhe në publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.476Z

Edi, Miri për komunikimin

26/03/10 19:46 Jetmiri, Edi dhe Tatiana qëndrojnë në tavolinën e ngrënies dhe bisedojnë. Jetmiri ngacmon Eduardin për shijet e tij për femrën ideale. Edi i thotë se ai e ka thënë disa herë që femra e tij ideale është një femër jo-ekstremiste në gjërat e saj, e sinqertë, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.580Z

Olta dhe Edi debatojnë

22/03/10 17:25 Pasi mbarojnë së ngrëni drekën, Olta i kërkon Edit që të sqarojnë disa gjëra të lëna pezull ndërmjet tyre. Kështu të dy dalin jashtë dhe nisin të bisedojnë për disa nga shprehjet e Edit të përdorura gjatë diskutimeve të ndryshme. Olta i thotë Edit se ai k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.614Z

Krenar me ty Edi

"Indeksonline" sot  kishte nderin të jetë prezent ne një garë të veçantë për sportin kosovar. Emri i një kosovari sot është përmendur disa herë në televizionet e famshme italiane. Talenti kosovar në garat e s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama