Rezultate te kerkimit per termin: +Edin +Islamoviq

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] edin / docs[0] 1326 / hits[0] 1665 / keyword[1] islamoviq / docs[1] 6 / hits[1] 9 /
Zbulohen vrasësit e Shefko Sallkoviqit?
  • 2010-12-29

Zbulohen vrasësit e Shefko Sallkoviqit?

Nga Express më 29 dhjetor 2010 në ora 19:16 Katër serbët e arrestuar para dy ditësh në Serbi për trafikim droge, janë njëherësh të dyshuarit kryesor për vrasjen e Shefko Sallkoviq dhe plagosjen e Edin Islamoviq, më 8 dhjetor në fshatin Podstenje të Albanikut, ka bërë të ditur nj

No Pic available
  • 2010-12-13

Kercenimi i shqiponjave

147Shqiponjat e bardha148 organizate serbe qe veten e quan terroriste merr persiper vrasjen e Shefko Salkovicit dhe sulmin ne zyren e KFOR-it ne Zubin Potok. Policia i ka nisur hetimet per te gjitha rastet por nuk ka asnje te arrestuar. Nga Jeton Musliu me 13 dhjetor 2010 ne ora 0842 Per here te

No Pic available
  • 2010-12-13

Kërcënimi i shqiponjave

“Shqiponjat e bardha”, organizatë serbe që veten e quan terroriste, merr përsipër vrasjen e Shefko Salkovicit dhe sulmin në zyrën e KFOR-it në Zubin Potok. Policia i ka nisur hetimet për të gjitha rastet, por nuk ka asnjë të arrestuar. Nga Jeton Musliu më 13 dhjetor 2010 në

No Pic available
  • 2010-12-09

KMDLNJ denon vrasjen e Shefko Sallkoviq dhe plagosjen e Edin Islamoviq

Prishtine 9 Dhjetor 2010 NOA - Keshilli per Mbrojtjen e te Drejtave e te Lirive te Njeriut denoi sot krimin e ndodhur dje me 8 dhjetor ku ne nje prite te organizuar ne fshatin Postenje te Leposaviqit eshte vrare Shefko Sallkoviq dhe eshte plagosur rende Edin Islamoviq. Keshilli per Mbrojtjen

No Pic available
  • 2010-12-08

EULEX denon vrasjen ne Veri

Nga Express me 08 dhjetor 2010 ne ora 1910 Shefi i misionit EULEX Xavier de Marnhac ka denuar incidentin qe ka ndodhur ne fshatin Postenje te Albanikut ku humbi jeten Shefko Sallkoviq dhe u plagos Edin Islamoviq ndersa i ka bere thirrje popullates per qetesi dhe maturi. 147Une e denoj incidentin