Rezultate te kerkimit per termin: +Edisoni

Total: 95
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.870Z

Edisoni komplimenton Mirjetën

Nga Express më 21 janar 2011 në ora 12:30 Edisoni dhe Mirjeta dalin jashtë dhe pinë cigare. Edisoni i bën komplimente Mirjetës për pamjen e saj dhe fustanin që kishte veshur gjatë provës. “Ma kap syni, kur të shoh që kalon”, thotë Edisoni dhe Mirjeta shton pas tij se “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:35.962Z

Edisoni, 6-vjecari qe humbi mes flakeve

Edisoni, djali i kunatit te Alketes humbi jeten ne spitalin e Brindisit, pak dite pas tragjedise se Gerdecit. Ai nuk ka mundur t'u beje dot balle plageve te shkaktuara nga shperthimi i barutit. Megjithese mjeket italiane por edhe interesimi i drejtuesve te Ministrise se Shendetesise ka qene i larte,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.972Z

Marieli-Mirjetës: Distancohu nga Edisoni, ose ndahemi

Mes përpjekjeve për të përmbushur lojën e javës, këto ditë ka vijuar debati për “dashurinë” mes Ermelës dhe Ervinit, ndërsa Marielin po e mundon xhelozia për Mirjetën, e cila nuk po “ndan” muhabetin me Edisonin Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.570Z

Edisoni, si gjeniu i llampës

Prezantohet në Festivalin e Filmit në Lokarno dokumentari “Ëndërroja retë me ngjyra”. Është jeta e një 9-vjeçari nga Shqipëria që emigroi i vetëm në Itali “Edison, më quajtën Edison, si njeriu që shpiku llampën elektrike”. Me këto fjalë, Edis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.334Z

Edisoni, dhimbja e qytetit tim!...

Ka tri ditë që në desktopin e kompjuterit tim mbaj foton e një të riu të bukur, është vetëm 20 vjeç, Edisonit! Më mirë të themi "ishte" se tashmë i tërë qyteti po e përcjell për në banesën e fundit. Lotët më pengojnë udhës për të hedhur këto fjalë dhimbjeje e ngushëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.689Z

Ana e butë e Edisonit të Big Brother

Transmetuar më 18.03.2015 - 21:04 Gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e Big Brother, Edisoni dha më shumë imazhin e një djali tradicional, të ashpër, e shpesh kokëfortë, por në fakt ne kemi zbuluar një anë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.230Z

Shuarja e kotë e jetës së tij, ne nuk na bën më përshtypje...???

“Edisoni, viktima e 26 e Gërdecit, sot do të ishte në klasën e dytë…”, fillon një shkrim përkujtimor mbi një 6-vjeçar që humbi jetën si pasojë e djegies së mbi 80% të trupit në shpërthimin gjigant të Gërdecit. Është një shkrim i mirë, një shkrim i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama