Rezultate te kerkimit per termin: +Edmond +Gogo

Meta: total 76 / total_found 76 / time 0.000 / keyword[0] edmond / docs[0] 15486 / hits[0] 21069 / keyword[1] gogo / docs[1] 225 / hits[1] 313 /
No Pic available
  • 2014-10-27

Tahiri- Unionit të Gjyqtarëve: Krijoni pavarësi nga korrupsioni dhe pazaret me drejtësinë

TIRANË-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar sot lidhur me deklaratat e Unionit të Gjyqtarëvei  icili cilëson jo etike publikimin e dosjeve dhe emrave të gjyqtarëve nga ministri. Në një postim në “facebook” Tahiri ka rreshtuar 10 raste të vendimeve “skandaloze&r

Ja si u shmang Gjin Gjoni, Malaj'mori' Fullanin në short urgjent
  • 2014-09-13

Ja si u shmang Gjin Gjoni, Malaj'mori' Fullanin në short urgjent

Të tjera rreth shkrimit Brenda Shtatorit Fullani-Golemi-Bitraj në Gjykatë Malaj i "merr" Fullanin Gjin Gjonit, më 15 Shtator në Apel Gjin Gjoni që fshehu pasurinë do të gjykojë Fullanin në Apel "Pasuria", Gjoni nëse merret i pandehur, pezullohet nga detyra Vjedhja në BSH, tre audit

No Pic available
  • 2014-04-15

KLD, asnjë vëmendjeve akuzavetë Tahirit për disa gjyqtarë

TIRANË - Këshilli i Lartë i Drejtësisë, në një mbledhje me dyer të mbyllura, nuk ka diskutuar fare për disa shkelje flagrante të gjykatësve, vënë në dijeni dy herë nga Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, siç ishte

No Pic available
  • 2014-04-10

Shpërthen Nishani: Frenoni sulmin politik. Tahiri, dacibao kineze ndaj meje

TIRANE- Presidenti i Republikës, Bujar Nishani me anë të një analize me titull “Mbi përgjegjësitë” i bën thirrje qeverisë të ndalë urgjentisht shantazhimin e gjyqtarëve dhe sulmet politike në adresë të tij. Reagimi i kreut të shtetit, vjen si përgjigje ndaj letrës që m

PD, Bylykbashi: Tahiri po hakmerret ndaj gjyqtarit që e dënoi për shpifje
  • 2014-04-09

PD, Bylykbashi: Tahiri po hakmerret ndaj gjyqtarit që e dënoi për shpifje

Letra për Nishanin Me letrën që i dërgoi pak ditë më parë Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, në vlerësimin e Partisë Demokratike po kërkon të hakmerret ndaj gjykatësit Edmond Gogo, që e ka dënuar me gjobë Tahirin në kohën kur ai ishte

No Pic available
  • 2014-04-08

PD: Tahiri hakmerret ndaj gjyqtarit që e dënoi për shpifje

Partia Demokratike ka akuzuar ministrin e brendshëm Saimir Tahiri se nëpërmjet letrës drejtuar Presidentit kërkon të hakmerret ndaj një gjykatësi I cili e ka dënuar me gjobë kur ai ishte deputet. Deputeti demokrat Oerd Bylykbashi theksoi se Tahiri po shfrytëzon karrigen për t`u hakmarrar

No Pic available
  • 2014-04-08

PD: Tahiri hakmerret ndaj gjyqtarit që e dënoi për shpifje

TIRANË- Partia Demokratike ka denoncuar ditën e sotme kërkesën e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ndaj Presidentit për të marrë masa ndaj gjyqtarëve që dhanë vendimin për liri me kusht për Gjin Nikën. Në një