Rezultate te kerkimit per termin: +Edmond +Haxhinasto

Total: 5427
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.666Z

Edmond Haxhinasto inspekton rruget

brbrNe nje kohe qe i gjithe vendi eshte perfshire nga temperaturat e uleta ngricat dhe reshjet e debores Ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto ka inspektuar njerin prej akseve me problematike Librazhd 8211 Qafe Thane Edhe pse ky segment po mbahet i hapur Haxhinasto ka kerkuar me shume pune nga k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.336Z

Jep doreheqjen Edmond Haxhinasto

brbrEdmond Haxhinasto jep doreheqjen si minister i transporteve Pas tre vjetesh ne kete detyre ai largohet duke bere te ditur se ka angazhime partiake Zyra e shtypit e kryeministrit konfirmoi doreheqjen e cila eshte pranuar nga Ramabrbr brbrMinistri Haxhinasto i ka paraqitur sot Kryeministrit doreh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.253Z

Ndryshime në qeveri, jep dorëheqjen ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto

Ministri i Transporteve dhe Infrastrukturës Edmond Haxhinasto ka dhënë dorëheqjen. Burime nga LSI-ja thonë se Sokol Dervishi do të jetë zëvendësuesi i Haxhinastos. Ende nuk dihen arsyet e dorëheqjes. Ky është ministri i dytë i LSI-së që largohet nga qeveria pas Nasip Naços. Edmond H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.339Z

Edmond Haxhinasto takon Bill Klinton ne Vjene

Ministri Shefi i diplomacise ne Samitin per Dialogun Global Zv.kryeministri dhe ministri i Puneve te Jashtme Edmond Haxhinasto ka zhvilluar nje takim ne Vjene me ish-presidentin e SHBA-se Bill Klinton. Ne nje njoftim te MPJ-se theksohet se Haxhinasto ishte prezent ne Takimin e Pare Vjetor te Qendre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.440Z

Edmond Haxhinasto, i shqetësuar për dhunën në Iran!

Share Ministria e Jashtme ka reaguar me anë të një deklarate në lidhje me zhvillimet e fundit në kryeqytetin e Iranit, Teheran, pas akteve të dhunshme ndaj ambasadës britanike. Ministria e Punëve të Jashtme ndjek me shqetësim zhvillimet në Teheran, ku turma njerëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.254Z

Ndryshime në qeveri: Edmond Haxhinasto jep dorëheqjen, ja kush pritet ta zëvendësojë

Edmond Haxhinasto nuk do të jetë më ministër i Transporteve. Ai ka dhënë dorëheqjen. Haxhinasto i ka dërguar një letër kryeministrit Rama, ku i bën me dije dorëheqjen e tij. Duket se lëvizja e Haxhinastos është rakorduar dy ditë më parë mes kryeministrit Rama dhe kreut të Kuven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.337Z

Jep doreheqjen ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto

Transmetuar me 02092016 - 1143 Ministri i Transporteve dhe Infrastruktures Edmond Haxhinasto ka dhene doreheqjenbr br Vendimi eshte bere i ditur vetem para pak minutashbr br ZHaxhinasto shkoi te kryetari i Parlamentit Ilir Meta k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama