Rezultate te kerkimit per termin: +Edmond +Kajo

Total: 34
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.367Z

Zbardhet trafiku i armëve Kosovë-Shqipëri

 TIRANE - Prokuroria e Krimeve të Rënda ka zbardhur skemën e trafikut të armëve nga Kosova në drejtim të Shqipërisë dhe në dosjen penale të koduar "Alberta" ka dërguar të pandehur në gjykatë gjashtë persona të implikuar në këtë trafik. Burime nga Prokuroria e Përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.382Z

Trafiku i pistoletave, dërgohet për gjykim dosja

Gjashtë të pandehurit e çështjes akuzohet se kanë shitur 25 pistoleta që i kishin blerë në Kosovë TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda, pas dy muajsh hetime arriti të zbardhë dhe të provojë “fajësinë” e gjashtë të pandehurve, të cilët brenda 38 ditëve s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.065Z

Arrestohen 9 persona per droge

brbr9 persona jane arrestuar kete te marte ne Berat Pogradec Lushnje dhe Diber te akuzuar per prodhim dhe shitje te lendeve narkotike Shtetasit Edmond Kajo Aleko ela dhe Gjergji Lacka perfunduan ne pranga ne Berat pasi ne automjetin e tyre u gjeten 20 grame heroine gati per tu shitur Nderkohe polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

Berat, arrestohet 3 shpërndarës droge, sekuestrohet 20 gramë heroinë

Policia e Beratit ka vënë  në pranga tre persona me akuzën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Në sajë të operacionit të koduar Mysafiri u arrestuan shtetasit Edmond Kajo, Aleko Çela dhe Gjergji Laçka. Në automjetin e tyre tip BMW policia gjeti dhe sekuestroi një sasi prej 20 gram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.467Z

Naftëtari ndalohet nga Tërbuni në shtëpi, kontestohen gjyqtarët

Skuadra e Naftëtarit barazoi pa gola ndaj Tërbunit, duke luajtur për për 75 minuta me 10 lojtarë. Nga: Arben Çepani Naftëtari-Tërbuni 0-0   Naftëtari: Kora, S.Gega, Daci, Gucaj, Kajo, Hoxha, Kopaçi (A.Çela 74′), Koroveshi (Mitre 87′), A.Gega, S.Çela, Lila( Zylyftari 55&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.194Z

Alberta, pesë në pranga për trafik armësh

Musatafa Gashi, Edmond Kajo, Marjus Buda, Florenc Mezini dhe Nertil Fejzullau janë vënë në pranga nga forcat e policisë nën akuzën e “trafikimit të armëve dhe municioneve luftarake”. Ndërkohë policia bën të ditur se sekuestroi 15 armë zjarri, pistoleta “MiniblowR

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.270Z

Gjykata, “arrest me burg” ndaj pesë të akuzuarve për trafik armësh

Autori i Lajmit: red.Pesë të arrestuarit e operacionit policor “Alberta”, të cilët akuzohen për "trafik armësh", do të qëndrojnë të izoluar në paraburgimin e Tiranës deri në përfundim të hetimeve të hapura ndaj tyre nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Burime nga organi i gjyqës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama