Rezultate te kerkimit per termin: +Edmond +Panariti

Total: 2582
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.128Z

Edmond Panariti: PS- LSI, 200 mijë vota përpara të djathtës. Mund të marrim 80 deputetë

Ish- ministri i Jashtëm, Edmond Panariti, në një analizë të botuar në gazetën Shekulli, thotë se Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë në total 200 mijë vota më shumë se e djathta. Pa asnjë dyshim, e majta e bashkuar qëndron rreth 200 mijë vota

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.890Z

Edmond Panariti Tirana modeli me i mire i zhvillimit

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Edmond Panariti, i ftuar në ceremoninë e hapjes së vitit të ri akademik në Universitetin Metropolitan të Tiranës, në fjalën e tij vuri në dukje çështje të ngritura në lidhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.255Z

Panariti inspekton argjinaturën e Bunës

Emergjenca Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, i shoqëruar nga prefekti i Qarkut të Shkodrës, Paulin Radovani, dhe kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, inspektuan dje punimet në argjinaturën në fshatin Darragjat, Shkodër. Panariti bëri të ditur se, me një fond prej 17 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.177Z

Panariti, kundër shifrave të INSTAT

Institucioni të ndryshojë përllogaritjen Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, shpreh sërish pakënaqësi për raportin e fundit të INSTAT ku bujqësia shënoi ulje. Panariti tha se institucioni i statistikave duhet të ndryshojë metodologji dhe të tregojë rritjen reale të këtij sektori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.023Z

Panariti: Zhbllokohen eksportet me Maqedoninë

Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti bëri me dije sot se janë zhbllokuar eksportet me Maqedoninë. Sipas tij, kamionët e bllokuar do të lejohen që të kalojnë, duke shtuar ndalimi i tyre në kufi është bërë pa ndonjë shkak. Panariti deklaroi se shpreson që këto raste të mos përsëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.247Z

Intervista e Edmond Panaritit

E enjte 11 Tetor 2012 1115 Intervista e Edmond PanarititMinistri i Jashtem Edmond Panariti ne emisionin Intervista deklaron se marreveshja e ujerave me Greqine kerkon kohe te gjate diskutimi cka do te thote se do te jete tjeter qeveri qe do ta perfundoje ate. Duke folur per viziten ne Athin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.229Z

Edmond Panariti nënkryetar bashkie

Ai u prezantua nga kryetari i Bashkise Lulzim Basha. Angazhimi i pare i nënkryetarit Panariti do te jete ngritja e Agjencisë për Mbrojtjen e Konsumatorit. I pyetur nga “Vizion Plus”, zoti Basha tha se demokratet nuk kane nënshkruar marrëveshje për ndarje drejtorish. Burime pranë Bashkis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama